fatal error 100: cannot read from file: "morphinc" !!!

Započeo Delicâ„¢, Novembar 10, 2018, 20:30:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning):  izbacuje mi fatal error 100: cannot read from file: "morphinc" a imam include morphinc u pawno>include
Dio skripte: [ pawn ]C:\Users\Delic\Desktop\Gamemodovi\CRP v.1.0\gamemodes\crp.pwn(38) : fatal error 100: cannot read from file: "morphinc"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]vaš odgovor[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem)://
Poslednja Izmena: Novembar 11, 2018, 15:20:44 POSLE PODNE od Bašovski

-Delic Enadin
-15
-11/7




- HTML
- PAWNO Scripring
- JAVA SCRIPT

L3o

*

Prije nego postaviš temu nauči čitat, sam error ti govori da ti include "morphinc" fali. -> google -> search "morphinc include samp".
retired

Citat: L3o poslato Novembar 10, 2018, 20:40:54 POSLE PODNE
Prije nego postaviš temu nauči čitat, sam error ti govori da ti include "morphinc" fali. -> google -> search "morphinc include samp".

Nije problem do toga bio, sjetio sam se kako se rjesava ovaj problem :) nisam skripo 2 god pa sam zaboravio :D

-Delic Enadin
-15
-11/7




- HTML
- PAWNO Scripring
- JAVA SCRIPT

L3o

*

Citat: Delicâ,,¢ poslato Novembar 10, 2018, 20:42:47 POSLE PODNE

Nije problem do toga bio, sjetio sam se kako se rjesava ovaj problem :) nisam skripo 2 god pa sam zaboravio :D
Nije problem do toga bio? Nemaš se šta pokušavat "sjetit" kako se riješava problem, kao što sam ti rekao falio ti je include što ti i u erroru piše. Ako nisi skriptao 2god ne znači da si zaboravio čitat.

fatal error 100: cannot read from file: "morphinc" ( => nemoguče je pronaći file sa imenom morphinc ).
retired

Citat: L3o poslato Novembar 10, 2018, 20:48:35 POSLE PODNE
Nije problem do toga bio? Nemaš se šta pokušavat "sjetit" kako se riješava problem, kao što sam ti rekao falio ti je include što ti i u erroru piše. Ako nisi skriptao 2god ne znači da si zaboravio čitat.

fatal error 100: cannot read from file: "morphinc" ( => nemoguče je pronaći file sa imenom morphinc ).
Vidi, ja sam se zeznuo i uso preko pawna od drugog gamemoda i otvorio svoju skriptu i izbacivalo mi je tu gresku, onda sam se poslje sjetio da mi se to desilo, i tkd nemoj pametovat ja sam dovoljno pismen i obrazovan, zdravo  8)

-Delic Enadin
-15
-11/7




- HTML
- PAWNO Scripring
- JAVA SCRIPT