Neka cool jaca igra? :P

Započeo DJER1C, Septembar 24, 2018, 18:48:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, treba mi neka jaca igra do 8 gige rama. Imam i7 procesor tak da rokajte igre  :-*

fifa 19,pes 2019(Kad izadje krekovana verzija),pubg,novi cod sa battle royalom,project cars 2,far cry 5



Proccesor: Intel(R) Core(TM) i7-2640m CPU @ 2.80 GHz
RAM: 8.00 GB
Grafika: Intel(R) HD Graphics 3000 i NVIDIA GeForce GT 520M

Citat: !âˆ,× Ñ"яιc Ñ•cяιρÑ, poslato Septembar 25, 2018, 19:42:28 POSLE PODNE
Proccesor: Intel(R) Core(TM) i7-2640m CPU @ 2.80 GHz
RAM: 8.00 GB
Grafika: Intel(R) HD Graphics 3000 i NVIDIA GeForce GT 520M
Koje igrice trenutno igras sa tom grafickom?
Ne verujem da ta graficka moze pokrenuti jake igre.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Ima dve graficke kartice
Intel(R) HD Graphics 3000
NVIDIA GeForce GT 520M

Intel(R) HD Graphics 3000 ti je integrisana graficka kartica sa malo svoje memorije, ona ti koristi ram memoriju kao svoju memoriju, time je sporija i vise se zagreva,a ujedno i oduzima ram, Ona se koristi u toku surfovanja netom, gledanjem filmova i sl. jer ujedno i trosi manje struje.

NVIDIA GeForce GT 520M ti je zasebna graficka kartica sa svojom memorijom od 1 GB brzine DDR3, ona je bolja od intelove ali nije najbolja.
Nije to 1GB kao na PC, ovo je verzija za laptop sto znaci da je uradjena tako da radi na niskom naponu i da ima manje zagrevanje, tako da je slabija nego kada bi imao 1GB na PC.

Laptop sam prebacuje koriscenje sa jedne na drugu karticu, tako da tebi nikada ne rade obe kartice istovremeno, vec ti radi intelova ali kada kliknes da udjes u igru laptop sam prebaci na nvidiu i pokrece igri na jacoj grafickoj kartici.
Nzm da li postoji mogucnost da obe rade istovremeno ali mislim da ne.

Tako da se ne nadaj da ces igrati novije igre na jacoj rezoluciji i jacoj grafici.




Far Cry 2, Far Cry 3 maksimum,Rules of Survival, Call of Juarez: Gunslinger, PES 16, FIFA 14..