The Matrix Stunting's TMS v2.0

Započeo Kort!NuZ, Oktobar 02, 2010, 20:40:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

The Matrix Stunting's (TMS) v2.0



IP: 78.46.21.247:7777

Zelim vam predstaviti jedan stari server The Matrix Stunting's! Dodane su mnogo stvari od kako sam opisao zadnji put (pre 2 - 3 meseca). Dodane su punooo mape a sa tim i dosta nove zanimljive stvari. Imamo nove admine, i novi vipovi! Pa da pocnem sa opisom.



Rob/Rape system

Napravili smo rob i rape system kako bi server bio zanimljiviji. Rob se radi preko /rob i krade igracu pare. Zrtva nemoze biti u autu ili deleko od tebe. Ukoliko igrac ima puno pare kao jedno 1 000 000 000 ukras ce jedno 200 000 000$ ! Sto je 1/5 od njegovog novca. Kada uradis rob trebas cekati 10 minuta za ponovni rob. Sada rape :) . Rape menja igracu odecu. Zrtva mora biti blizu tebe i mora biti van auta kao i rob! Ukoliko rape - jute nekog igraca mozete opet nekog nakon 10 minuta, a zrtvu koju ste promenili odecu mozete opet nakon 20 minuta!
Nakon sto nekoga rape - jute , povecava vam se wanted!






Wanted system

Wanted system smo dodali radi zabave igranja. Wanted su one zvezdice ispod pare, sto vas u singleplayer juri policija. U ovom serveru policija nepostoji. Wanted smo izmislili tako da kad nesto uradis da koliko vreme prolazi wanted da toliko vreme nemozes to da koristis. Npr. na rob i rape se povecava 2 wanteda. Jedan wanted istice za 5 minuta. Sto znaci da ako imas maximalno 6 wanteda trebace ti pola sata(30 minuta) da ne budes pod wanted. Kada imas maximalno 6 wanteda izgledas kao da si pod /fu od admina. A /fu ti spusta health na 50 i istice polako, menja vreme na maglu, menja odecu kao noob.






BigFoot System

BigFoot smo dodali radi zanimljivosti. BigFoot je kao hunt(lovjenje). BigFoot Hunt opcije su /quest , /starthunt i /leavehunt . Komanda /quest kaze o cemu je BigFoot i sve o njemu. Komanda /starthunt pocinje lovjenje, te stvara pickup za BigFoot Hunt. Komanda /leavehunt odustaje od lovjenja. BigFoot pickup se nalazi na planini "Chilliad". Do nje se stize komandom /place4 . Kada tamo odes trebas da nadjes jedan pickup, te se vratis na Chilliad (/place4) i na zmajev tunel odes i dobijes 10.000 .






Map system

Napravili smo puno puno mapa radi stunta i zabave. Ima fun mape, stunt mape, dm mape..... Mape su

Stunt:
/fast /motocros /motocros1 /motocros2 /motocros3 /motocros4 /motocros5 /motocros6 /motocros7 /motocros8 /motocros9 /motocros10 /motocros11 /motocros12 /motocros13 /hellroad /monsterstunt /bloordring /stunt /stunt2
Drift:
/drift /drift1 /drift2 /drift3 /drift4 /drift5 /kart /jump /jump2 /grind /drag /drag2
DM:
/ak47 /mw2 /area69 /bf /miniwar
Others:
/pyr /sexs /pship /shitlake /police /sprays /bombs /studio /lc /md /burger /dive /parkour /place /place1 /place2 /place3 /place4 /place5 /place6 /place7 /place8 /place9 /place10

bit ce jos.....






Score system

Napravili smo score radi zabave i natjecanja. Score se povecava u 5 sec po 6 score. Po poseban score ima i opcije:
Citat: Ingame komanda /informe
If u have 50 score u will unlock next cmds:
/ltune /lhy /lnos /lslowmo /adminarea /adminarea2 /richlist /saveskin /useskin /setmytime

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

If u have 100 score u will unlock next cmds:
/carcolour /lockcar /unlockcar /ltele /lcm

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

If u have 150 score u will unlock next cmds:
/superman /atune /tmenu
more cmds will be added latter






House/Business System

Napravili smo kuce i bizovi radi zabave. Ima oko 30 bizova u San Andreasu i oko 200 kuca u San Andreause na ovom serveru. Kod kuce se koristi za kupovanje kuce /buyh i prodavanje /sellh. Za biz se koristi /buybiz i /sellbiz . Jos na /bizhelp , /bizhelp1 i /houseoptions .





aj dosadilo mi pisat xD

epa tako

ako sam nesto zaboravio recite

Server info:

Server IP: 78.46.21.247:7777
Server Name: The Matrixâ,,¢ Stuntings©
Mode: Stunt/Race/DM/Freeroam
Map: [Matrix] Virtual Stunts v2.0
Server Class: Stunting
Owners: [TMS]Elmin, [TMS]Sunny, John_Brown
Server forum: http://www.samp-servers.info/

Zabavite se i posetite nas ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 02, 2010, 20:46:36 POSLE PODNE od [TMS]Christian Bojic[TMS]

...Neno...

Opis nije los 8/10... ;)

Sretno sa serverom............
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 07:02:32 PRE PODNE od ...Neno...

pa da ima ih puno ali dosta su 18+ i ne stignu da se igraju sto drze u sig

ima vise od 10 000 postova samo se forum reinstall zbog nekih problema pa su otisli postovi i sve

edit: idem na forum sad da stavim neke ideje koje sam se setio :D
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 12:50:39 POSLE PODNE od [TMS]Christian Bojic[TMS]

Koji vam je fazon pisati "Opis .../...  " ? 

Pa ne ocjenjujete opis, nego server  -.-


Sretno sa serverom
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [βР] AlÑ"Ñ"N MÑ"кA poslato Oktobar 03, 2010, 12:50:56 POSLE PODNE
Koji vam je fazon pisati "Opis .../...  " ? 

Pa ne ocjenjujete opis, nego server  -.-


Sretno sa serverom

uso sam pre 1 min i niko nije gledao temu i onda kad udjem ti ostavis post

nisi ni procitao opis a onda ocenjujes kakv je server kad prvi put cujes za njega

mislim bolje je izbrisati post xD

Citat: °° Phoenix °° poslato Oktobar 03, 2010, 13:29:59 POSLE PODNE
ma sve je dobro :D....samo treba da se tema foruma popravi i takodje da ima igraca :D

upravo sam to predlozio xD

mislim ne da se promeni cela tema nego neke boje sto ja znam da radim xD