[Pomoc] Raven's Money Anticheat BUG

Započeo Pika Mika, Septembar 09, 2010, 14:53:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh ovako zanima me kako da uskladim zaradu sa anticheatom u navedenom GMu, jer anticheat te banna kada zaradis neke pare sa nekim poslom (kada ih podjes koristiti, odnosno staviti na banku)...Ne zelim gasiti Anticheat, jer ce onda svi moci koristiti sobeit ili nesto slicno, samo me zanima kako da popravim, ali da radi. Moze pomoc ?

pa kada neko napravi preko 50k u 1 sekundi,a to je sito da dizes sa banke i to,odma adminu dolazi warning i ti tog igraca /chek i spektas ga




Citat: Willy poslato Septembar 09, 2010, 15:00:36 POSLE PODNE
pa kada neko napravi preko 50k u 1 sekundi,a to je sito da dizes sa banke i to,odma adminu dolazi warning i ti tog igraca /chek i spektas ga

ok to, ali ovde kada se nesto zaradi od nekog posla, te kada probas prebaciti na banku bana te ?.. Moze pomoc ?

nekontas me,pa iskljucis taj money anticheat da ga vise nema,onda smao ce dolaziti warning nece banovati




ma da to, ali ako neki admin nije na severu i sl. Bilo bi dobro da restarta novac na normalu...

e bilo bi dobro !! dao ti je čovijek odgovor na pitanje a ovo Å¡to bi bilo dobro zato ste vi "skripteri" pa napravite   :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: TomO = FeaR poslato Septembar 09, 2010, 20:10:54 POSLE PODNE
e bilo bi dobro !! dao ti je čovijek odgovor na pitanje a ovo Å¡to bi bilo dobro zato ste vi "skripteri" pa napravite   :D :D

pa meni ne treba nista detaljno nego nesto odprilike da me samo upute kako :D

Evo ja da te uputim netrebas uopste brisati anti cit vec samo ugasiti znam da ima neka admin cmd za paljenje i gasenje cita ako se setim koja je napisacu!

Citat: David Guetta poslato Septembar 09, 2010, 20:50:07 POSLE PODNE
Evo ja da te uputim netrebas uopste brisati anti cit vec samo ugasiti znam da ima neka admin cmd za paljenje i gasenje cita ako se setim koja je napisacu!

/turn je komanda, ali ako ga ugasim, svako ce moci koristiti sobeit kad nema admina i sl. pa me zanima kako ga popravit da ne bana bez razloga ?

a onda neznam napravi neki slozeniji anti cheat ili stavi da kicka :)

Citat: David Guetta poslato Septembar 09, 2010, 21:01:03 POSLE PODNE
a onda neznam napravi neki slozeniji anti cheat ili stavi da kicka :)

stavio bih ja da kicka, ali kakva korist ?? ako je neko koristio sobeit ili sl. svejedno ce imati pare kada se vrati...moram nesto skontat :D

Skroz isključi sve Anticheatove i preÄ'i na 0.3b. To ti je najbolje za sada. :)

Jer ti imas server log? x) Vidi koliko je imao para a i video bi da ga je anti cit kicko isto u logu ili napravi kao na ch kad uzme pare da mu se smanjuje x)

EDIT: A i to sto mikec kaze ako bude sobeit koristio ili neki drugi crasa mu i izadje x) msm to je za 3.0b verziju
Poslednja Izmena: Septembar 09, 2010, 21:09:24 POSLE PODNE od David Guetta

Citat: mikec poslato Septembar 09, 2010, 21:08:24 POSLE PODNE
Skroz isključi sve Anticheatove i preÄ'i na 0.3b. To ti je najbolje za sada. :)

pa na 0.3b je vec sam gm (final verzija ravena)...;)


Citat: David Guetta poslato Septembar 09, 2010, 21:08:28 POSLE PODNE
Jer ti imas server log? x) Vidi koliko je imao para a i video bi da ga je anti cit kicko isto u logu ili napravi kao na ch kad uzme pare da mu se smanjuje x)

EDIT: A i to sto mikec kaze ako bude sobeit koristio ili neki drugi crasa mu i izadje x) msm to je za 3.0b verziju


Cek...na 0.3b verziji ukoliko se koristi neki cit poput sobeita ili bilo koji money cheat, crasha clien i tako ne dobije pare ??

DA
EDIT:Sory za spam!
Poslednja Izmena: Septembar 09, 2010, 21:13:21 POSLE PODNE od David Guetta