[Pomoc]Spawn automobili

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Septembar 07, 2010, 23:28:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Ja imam mod i kad spawnam pise vehicle spawned 401 kako da namjestim da se spawna naprimjer 1400...pomozite.

spawnaj jos 1000 vozila prije njega ,,, XD ... mislim da se nemoze ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Spawnaj 998 vozila i onda ce taj auto biti 1400. Ili ako oces samo da pise kao sto si i napisao u prvom postu onda samo stavi fixnu poruku u /veh komandu, ali ne vidim razloga zasto bi to htio.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

imam razlog zasto hocu da se sa /veh komandom spawnaju npr 1000 id,jer ja npr spawnam broj 401,onda mi se pojavi neko auto od taxi posla,a nekad mi se i spawna od mehanicara auto...pomozite mi...jer u mene se spawna na 401 a ne mogu promjeniti..trebam nekako namjestiti na 1000....

Pa da i tebi je logicnije napraviti 998 auti u skripti nego da jednostavno zamjenis IDeve. E ste volim dok se takvi kao ti bace na skriptanje.  :(


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

dzabe ja dodam opet se spawna od 401 broja... :'(

Nemozes ti po volji stavljat id autima...Kako ih po redu dodajes u modu tako ce ti ici...Ako u modu imas naprimjer 401 auto onda kad napises /veh i spawnas auto on ce biti 402 i tako dalje... ;)
Mysterious roleplay

Zlatan_Ibrahimovic

ma jesam ja dodavao auta mnogo imam ih i preko 560 ali kad spawnam ide od broja 401 :(

Ne pricaj gluposti, ako imas /veh komandu za GFa, onda vjerojatno neznas dodat pod OnGameModeInit aute..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: LuKsA poslato Septembar 09, 2010, 13:24:30 POSLE PODNE
Ne pricaj [cenzura]osti, ako imas /veh komandu za GFa, onda vjerojatno neznas dodat pod OnGameModeInit aute..


ti suti da ja pisem G L U P -osti,mrzim odgovore kad npr se kaze g l u p si ili vrijedanje,jer ja uzvracam isto... zato mi ne govori nista ako je u pitanju psovka i vrijedanje N O O B E......!!!!

Smiri se i ti da nebi na hladenje isao.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji