click textdraw

Započeo M!chaeL, Jul 27, 2018, 20:17:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Slade poslato Avgust 03, 2018, 12:28:02 POSLE PODNE
[pawn]TextDrawTextSize(Laptop0, 50.000000, 10.000000);
TextDrawUseBox(Laptop0, 1);
TextDrawBoxColor(Laptop0, 0);[/pawn]
Jos vise mi se sve pojebalo i opet ne radi



poslao sam ti pp bio da ne spamamo ovdje u temi, ti nisi poslao kod.. ( pa ako oces help posalji pa da ti rijesim taj problem to jest tacnije pomognem)
69

Citat: M!chaeL poslato Avgust 11, 2018, 23:35:17 POSLE PODNE
heelp?

Tko ti može pomoći bez kodova(textdrawsa)? Objavi fino sve kodove i onda ti može netko pomoći,ne možeš ti ocjenjivati šta je nama potrebno(Citiram: nema potrebe za td).Ako nema potrebe onda sam riješi svoj problem.

TextDrawse ti nitko neće ukrasti,to nikome nije zanimljivo vjeruj mi.A onaj tko želi ukrasti bez ikakvih problema će ti iskopirati to u najsitnije detalje,to je najmanji problem.


Citat: Paul Castellano poslato Avgust 11, 2018, 23:38:45 POSLE PODNE
Tko ti može pomoći bez kodova(textdrawsa)? Objavi fino sve kodove i onda ti može netko pomoći,ne možeš ti ocjenjivati šta je nama potrebno(Citiram: nema potrebe za td).Ako nema potrebe onda sam riješi svoj problem.

TextDrawse ti nitko neće ukrasti,to nikome nije zanimljivo vjeruj mi.A onaj tko želi ukrasti bez ikakvih problema će ti iskopirati to u najsitnije detalje,to je najmanji problem.
poslao sam td u nekom komentaru, i nije do toga da mi neko ukrade, iskreno bmk me i nisu nesto...

Citat: youngdeal poslato Avgust 11, 2018, 23:38:11 POSLE PODNE
poslao sam ti pp bio da ne spamamo ovdje u temi, ti nisi poslao kod.. ( pa ako oces help posalji pa da ti rijesim taj problem to jest tacnije pomognem)
poslo sam ti u chat, nisam video poruku kad si mi bio poslao