Cipovi za Poker na Facebook-u!

Započeo mafica, Septembar 06, 2010, 14:58:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Kolko ja znam ovo neradi, ovo ti samo tebi vizualno stavlja kolko zelis cipova, naravno oni su uveli nekvu varijablu koja se pamti, i koju nemozes samo tako promjeniti, tako da = zaboravi na ovo.
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 15:02:09 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

omg to sam ja radio prije sto godina,....to ti radi dok ne ides refres stranicu....prikazano je da imas pun k lowe ali kad udjes npr u neku sobu nemozes uloziti koliko viidis da imas nego onoliko koliko zapravo imas bez cheat engine-a
FREE MAPPER

Citat: {CH}Baty poslato Septembar 06, 2010, 15:18:22 POSLE PODNE
omg to sam ja radio prije sto godina,....to ti radi dok ne ides refres stranicu....prikazano je da imas pun k lowe ali kad udjes npr u neku sobu nemozes uloziti koliko viidis da imas nego onoliko koliko zapravo imas bez cheat engine-a

da to ti je do ovog .. sranje teksko xD

ovaj princip ti radi na SAMP-u i tim igricama al ne na pokeru :S sa cheat engine mos hakat ne 90% igrica


a i netrebate ovo da radite ako ocete da sami sebe zajebete,imate java skriptu,kopiras je gore i mijenjas sta god oces




znam al ljudi vjerujte mi ovo je moj video i prije par godina ovo je sve radilo...medutim zynga je skonto sta ljudi rade i stavio anticheat na ovo

willy de mi pojasni malo s tim java scriptama dali ja mogu npr para na pokeru stavit pomocu toga?

Ovo nije forum za takve stvari o cheatovima, hackovima i ostalim stvarima za varanje......
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

ma sta ja znam,prije sam imao javascriptu akda je ubacis gore gdje ubacijes onaj link adrese,tu ubacis javascriptu ali poslije refresha vrati se na norlamno




xaxaxa ee ako ima neko program za hakrianje facebooka  il ima previse cipova a netrebaju mu,il zna kako lakse dobit cipove nek mi se javi  na MSN [email protected]
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2010, 15:35:07 POSLE PODNE od mafica

Pa tebi ce neko prvi hack face kad si okacio ovde profil :D
A da hackas ja sam cuo FaceBookFriendBlomber xD

radi li to ako radi daj link od toga na P.M. il ovdije