[In Progress] Landing Page

Započeo milkic.Dev, Jul 19, 2018, 23:48:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Mr. Programer poslato Jul 20, 2018, 16:11:36 POSLE PODNE
Ovo nije moj jedini rad, imam mnogo prethodnih rada.. neke mozes videti tu na bs... meni niko ne maze oci... videces kako ce izgledati kad zavrsim..

P.S. samo ime ti kaze da je ovo landing page... ako si upoznat sa landing page dizajnom.... cilj je da iskoristis maksimalno jednu stranu i da prikazes sve na jednoj strani... i uglavnom portfolio sajtovi koriste landing page dizajn...
Nije poenta u landing page, pogledaj taj dizajn. Idi na neki dizajnerski forum i postavi im ovo, pa ces videti realna misljenja. Najbolje na neki strani...

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D


Citat: Nelson ZG poslato Jul 20, 2018, 11:30:04 PRE PODNE
Dizajn == Katastrofa. Kao da si se vratio negdje u 2007 godinu pa u tom stilu radio. I onda je bilo bolje od ovoga...
Kreni od velicine logoa, pa do ovog menija ... katastrofa.

Kralju, 'ajde ti uradi onda bolje, pa da te pohvalimo. ;)
Kao sto je rekao, ovo je flat design, sve cisto, a iz "starog doba" gde ti zivis, e tamo su bili pixeli.

PS. dobro je za sada, jos komandi dodaj [Subscribe to Email] itd.

Edit: Normalno, on je trazio misljenje od nekoliko nas, svako ima svoje naravno. Al to sto si se ti izvalio da je "KATASTROFA", onda nzm. Ovo je od skale 1 do 10 = 4-6. Decko je fino uradio.
Poslednja Izmena: Jul 20, 2018, 23:28:47 POSLE PODNE od S73F4N
Uspjesno odradjenih programa: 10+
Uspjesno testiranih programa: 20+
Programski jezik: c# | javascript

Citat: S73F4N poslato Jul 20, 2018, 23:25:42 POSLE PODNE
Kralju, 'ajde ti uradi onda bolje, pa da te pohvalimo. ;)
Kao sto je rekao, ovo je flat design, sve cisto, a iz "starog doba" gde ti zivis, e tamo su bili pixeli.

PS. dobro je za sada, jos komandi dodaj [Subscribe to Email] itd.

Edit: Normalno, on je trazio misljenje od nekoliko nas, svako ima svoje naravno. Al to sto si se ti izvalio da je "KATASTROFA", onda nzm. Ovo je od skale 1 do 10 = 4-6. Decko je fino uradio.

E to, hvala ti brate, umem da prihvatim kritiku ali kad mi neko napise katastrofa... za dizajn koji se radi tek od 2017 godine i uporedjuje ga sa 2007 onda stvarno mislim ono... hvala ti sto delimo misljenje


Hello World, can I help you?
If it's true, send me a message

Samo ti radi ako je tebi lijepo :)
Nemoj samo ova prekidanja izmedju containera.
Sretno


Meni izgleda fino :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!