[POMOC] Pawno nece da mi konvertuje GTA RP mod

Započeo black_dota, Septembar 06, 2010, 09:33:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

black_dota

Ovako dodjem ja malo editujem nesto GTARP mod i sad stisnem compile ono nece probam ono compile/run isto nece...
I tako 30 minuta se zajebavam skidam opet sve ponovo radim i nista
POMOZITE...

BTW:Imam GTARP Mod i 0.3b R2 i W7..
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 09:37:36 PRE PODNE od black_dota


black_dota



black_dota

Ajde nemojte srati tu svi pawno su isti valjda ne spamajte ovde meni treba pomoc a ne spamer

vjerovatno si negdje u skripti zaboravio otvorit il zatvorit neku zagradu. to se meni zna dogadjat zbog toga.

black_dota

jesi ti lud il ti noge smrde...
ja sam gamemode skino i preveo nesto malo a nisam dodavao neka sranja
a to sto ti kazes nece to tebi da konvertuje to je nesto drugo...
kada je tako onda mi izbaci ono send report i dont send a ovo nije to i prekinite vi spamati nek ovi bolji skripteri pomognu


cristiane

sad si pokazao kakav si skripter cuj to svi su pawno isti  haha ti si lud neznam zaasto pocinjes skriptati kad neznas ni sta je pawno nadji si drugi posao mani se decko skripte

black_dota

Citat: cristiane poslato Septembar 06, 2010, 10:50:32 PRE PODNE
sad si pokazao kakav si skripter cuj to svi su pawno isti  haha ti si lud neznam zaasto pocinjes skriptati kad neznas ni sta je pawno nadji si drugi posao mani se decko skripte
botu jedan nemoj mi srati ovde i skupljati postove ja se ne hvalim za razliku od tebe

EDIT:Nece ni .NET Framework aj ti pametni skripteru resi ovo da te vidim
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 10:53:18 PRE PODNE od black_dota

Onda proveri datoteku settings.cfg ... (pokušaj je i kopirati na drugo mesto, i obriši iz pawno, ako ne bude opet htelo vrati tu datoteku gde je bila)..


Neki kažu da im ovo radi ... pa eto, probaj.

black_dota


gle.. odi probaj neki drugi Game Mod skinuti i pokrenuti , i nemoj nista mjenjati i samo idi Compile ako ti nebude opet htijelo onda ti je do pawn programa ako ti hoce onda ti je do onog Game Moda koji editujes

black_dota

znam u cemu je problem,nece da mi radi ovaj pawno verzija mu 0.3b R2 aj ide lock