Globalno Drustvo Balkana Oslo U Tri Lepe

Započeo NenaD22, Jul 03, 2018, 19:25:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: noiR poslato Jul 05, 2018, 00:02:13 PRE PODNE
Cekaj, imas posao, kazes gradis svoj zivot a roditelji te smaraju zbog toga da li si pre par godina nekoj devojcici rekao nesto.
Rekao bi da sve sto si napisao u proslom vremenu zapravo jeste sadasnje.

Drustvo Balkana jeste otislo u pogresnom smeru ali u smislu kakvom si ti to naveo najmanje je zabrinjavajuce.


Takodje mislim da navedena tema nije za ovakav tip foruma bez obzira sto je off topic tema. Imate vi pametnije stvari za razmisljanje dok ovako nesto ipak treba da prepustite starijima. Uzivajte dok ste mladi, takve brige ostavite za kasnije, bice ih na pretek.

Skoro sam polupao kola brt i sam iskesirao popravku i jos me smaraju oko toga...
Samo sam naveo proslo vreme na nesto sto se desilo pre par godina i na stvari koje se izmisljaju bez razloga o nekoj osobi , to je poenta.
Btw imam 19godina , nisam neki klinac , a da uzivam malo tesko kad radis ko crnac za bedne pare 8+ sati i nikad ne znas na cemu si...
Moji me smaraju za sve zivo , sto ne izlazim , sto ne idem po klubovima , zato sto ne menjam devojke , jer blejim u sobi i radim nesto svoje itd...
Ne znam da li si razumeo poentu mog posta , mene to ne dotice , mene ne zanima to mnogo ja ovo gledam objektivno , ja nemam mnogo vremena za to sto oni misle,pricaju i rade , imam svoj zivot.
Moji su malo komplikovani i ako je neko rekao da sam Potpisivao Kolima oni ce verovati u to i krenuti da smaraju kako to jesam iako ja ne znam o cemu se radi.
Dacu ti i jos jednu situaciju , pre par dana su poceli da me smaraju zato sto sam prosle godine odbio da idem na maturu jer ovako nisam bio skoro nikad na casovima a i to odeljenje nisam mogao ocima da gledam , jer su bolidi...

Jbg post sam temu onk  8)

A sad si malo jasnije objasnio. Razumem te u potpunosti ali nemoj se zbog toga nervirati. Ljudi jednostavno ne zive svoje zivote, nemaju vremena jer se bave tudjim, to ti je danas normalno.


"Zasto da drugom bude dobro ako meni nije." Takav smo ti mi narod sa Balkana i sa tim moras da se pomiris.
Sakupljajte bitcoine sufrovanjem putem Chrome-a. Bez ikakvog ulaganja.
Jednostavno dodajte extensiu na pretrazivac i polako prikupljajte BTC-ove koje kasnije mozete unovciti.
Mozda je sporo ali nista vas ne kosta. Kada neko doda extensiu preko vaseg linka, vama se automatski povecava brzina prikupljanja bit coina.



Hvala!

Citat: noiR poslato Jul 05, 2018, 00:40:52 PRE PODNE
A sad si malo jasnije objasnio. Razumem te u potpunosti ali nemoj se zbog toga nervirati. Ljudi jednostavno ne zive svoje zivote, nemaju vremena jer se bave tudjim, to ti je danas normalno.


"Zasto da drugom bude dobro ako meni nije." Takav smo ti mi narod sa Balkana i sa tim moras da se pomiris.
Pokusavam to srediti sa sobom xD , ja ne pripadam "Balkanskom tipu ljudi" , zato uskoro palim odavde  8)

Balkan = Haos - Mogu se ujediniti za strajk jer je skupo gorivo a ne mogu za vece plate , jbg navikli da im je lose i sad kukaju kao i uvek  8)

#A.J.

Da se vratimo na temu, još malo pa će zora za nekih 2h;30min..
Ne obaziri se na to, samo govori istinu, to što jeste. Čuvaj tu svoju djevojku, ja teško uspijevam, jer one mene sjebu, znači ja sam taj koji pokušavam na sve načine da se udaljim od ostalih cura, ali ne ide to.. Idu oko mene jednostavno, javljaju mi se bivše s porukom tipa: "ostao si sladak, uvijek bio poseban".., a imam curu..
I sad ne znam hoće li me ova ostaviti ili ne, sad za sad me voli i vidim to. Ne protivi se kad je hoću poljubit ili slično.. Čuvam je i tretiram sebe kao roba, radim sve da joj ugodim, (samo nek k'o napiše da sa papčina :P) pazim da ne zajebem i sam. Samo pazi tu svoju djevojku i sebe, moja preporuka.
Izvinjavam se na pravopisnim greškama..


I ja sam dijete, 16 godina imam (7. dec = 17 yo :D), al' znam da volim i patio sam zbog nekih cura, jer jako se zaljubim, slijep budem, na staru i starog galamim, a ne znam zbog čega, nerviram se bzvz, pogtovo zbog ovih što prvo prcaju kako je kad imaš curu, ne možeš izać na piće, ispušit cigaru ili šta ja znam, sve što i obično radim kad nemam curu, al' eto, mijenjam se povremeno.. Šta ja znam, možda sve ovo i dobro zavšri.
Poslednja Izmena: Jul 05, 2018, 03:03:32 PRE PODNE od Captain Foux

Citat: Captain Foux poslato Jul 05, 2018, 02:59:40 PRE PODNE
Da se vratimo na temu, još malo pa će zora za nekih 2h;30min..
Ne obaziri se na to, samo govori istinu, to što jeste. Čuvaj tu svoju djevojku, ja teško uspijevam, jer one mene sjebu, znači ja sam taj koji pokušavam na sve načine da se udaljim od ostalih cura, ali ne ide to.. Idu oko mene jednostavno, javljaju mi se bivše s porukom tipa: "ostao si sladak, uvijek bio poseban".., a imam curu..
I sad ne znam hoće li me ova ostaviti ili ne, sad za sad me voli i vidim to. Ne protivi se kad je hoću poljubit ili slično.. Čuvam je i tretiram sebe kao roba, radim sve da joj ugodim, (samo nek k'o napiše da sa papčina :P) pazim da ne zajebem i sam. Samo pazi tu svoju djevojku i sebe, moja preporuka.
Izvinjavam se na pravopisnim greškama..


I ja sam dijete, 16 godina imam (7. dec = 17 yo :D), al' znam da volim i patio sam zbog nekih cura, jer jako se zaljubim, slijep budem, na staru i starog galamim, a ne znam zbog čega, nerviram se bzvz, pogtovo zbog ovih što prvo prcaju kako je kad imaš curu, ne možeš izać na piće, ispušit cigaru ili šta ja znam, sve što i obično radim kad nemam curu, al' eto, mijenjam se povremeno.. Šta ja znam, možda sve ovo i dobro zavšri.

Jedino izgleda ja ne mogu naći curu,izgleda sam sav futav :D


Ugl.

To je sve pubertet.

Nemoj da vičeš na roditelje,kasnije ćeš zažaliti.




CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Imam 21. godinu, sa 15.god sam ostao bez oba roitelja, dok sam imao njih da me čuvaju od ovakvih stvari bilo je okej, od tada se u mom gradu koji ima negde oko 8000 stanovnika za mene priča svašta, i dosta imam problema isto kao i ti.
Ali odjednom su prestali da pričaju kad sam se zaposlio u Opštini kod mene u gradu...

ÄŒak mi je jednom prlikom policija upala u kuću zbog povrede autorskih prava, imali nalog za pretres i tako to, teli kompjuter da mi duzmu :( ali niÅ¡ta od toga osloboÄ'en optužbi xd

Nešto što sam naučio je da ljubomora čuda radi...

Furaj svoj stil, svoj fazon, uči sta ti volja i btk za ostale x)

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: X ♫ poslato Jul 04, 2018, 16:42:05 POSLE PODNE
Ja se divim svakom tvom postu hahahahahahahahahaha
Fala fala :D
Es ist nicht alles Gold, was glänzt


@Captain Foux

Normalno da cu da je cuvam najvise na svetu kad je volim , imao sam i ja pre nekih veza i to al nista mi nije znacilo , ona mi prva ljubav i nadam se poslednja i vecna.
Srecno tebi i da potraje to , nadam se da si naucio da si uvek kriv i da kazes izvini i ako nms pojma zasto  :D  8)

Nadam se da si iznenadjen cinjenicom da ti je Legendatni Moreno odgovorio na poruku  :D :D :D

@LoOdaK

Ma bice i za tebe neka devojka , kreni u teretanu i za 2-3mj nes moci ih se otreses hehe  8)

@.бунÑ,а

Fala na savet i drzi se , ak sta treba zovi xD  8)