Error i warning

Započeo M!chaeL, Jun 22, 2018, 22:14:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ovako momci :

C:\Users\Pedja\Desktop\EGRP\pawno\include\zcmd.inc(18) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "COMMAND:%1(%2)")
C:\Users\Pedja\Desktop\EGRP\pawno\include\zcmd.inc(21) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "CMD:%1(%2)")
C:\Users\Pedja\Desktop\EGRP\gamemodes\EGRP.pwn(152) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"
C:\Users\Pedja\Desktop\EGRP\gamemodes\EGRP.pwn(152) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Pedja\Desktop\EGRP\gamemodes\EGRP.pwn(152) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Pedja\Desktop\EGRP\gamemodes\EGRP.pwn(152) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.

Pawn compiler 3.10.4 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.


Linija :

[pawn]
format(string, sizeof(string), "col_ZUTA"|------------------"Easy Gaming v1.0.0"------------------|\n\n"BELA"Dobrodosao "col_EG"%s "BELA"na server\n"BELA"Upisite vas password da se registrujete!\n\n",ImeIgraca(playerid));
[/pawn]

Kompletan Deo :

[pawn]
public OnPlayerConnect(playerid)
{
   if(!ProveraRPImena(playerid))
   {
   Kick(playerid);
   return 1;
}
        ///////////////////////////////
   UlogovanProvera[playerid] = 0; PLogin[playerid] = 0;
        ///////////////////////////////
   new string[300];
   if(!fexist(korisnici(playerid)))
   {
   format(string, sizeof(string), "col_ZUTA"|------------------"Easy Gaming v1.0.0"------------------|\n\n"BELA"Dobrodosao "col_EG"%s "BELA"na server\n"BELA"Upisite vas password da se registrujete!\n\n",ImeIgraca(playerid));
     SPD(playerid, D_REGISTRACIJA, DIALOG_STYLE_PASSWORD, ""col_EG"Registracija", string, "Registracija", "Izlaz");
   }
   else
   {
   INI_ParseFile(korisnici(playerid), "UcitavanjeIgraca", .bExtra = true, .extra = playerid);
      format(string, sizeof(string), ""col_ZUTA"|------------------ Easy Gaming v1.0.0 ------------------|\n\n"BELA"Dobrodosao "col_EG"%s "BELA"na server\n"BELA"Upisite vas password da se ulogujete!\n\n"col_ZUTA"|----------------------------------------------------------------------------|",ImeIgraca(playerid));
   SPD(playerid, D_LOGIN, DIALOG_STYLE_PASSWORD, ""col_EG"Login", string, "Login", "Izlaz");
   }
   ADMIN[playerid] = Create3DTextLabel("[ADMIN]",ACRVENA,30.0, 40.0, 50.0, 40.0, 0);
   Attach3DTextLabelToPlayer(ADMIN[playerid],playerid, 0.0, 0.0, 0.3);
   return 1;
}
[/pawn]

Ja sam sredio ostatak , neke greske koje su napravljene i sredio , ostaje ovo , jebe me vec 30 min pa da postavim mozda brze resimo.


Ovako , zamolio bih da zatvoris temu , Linija je ispravna , Probao sam 10 razlicitih linija , pravio , sklapao ma nema sta nisam radio i ne moze , isti errori i doda jos warninga.

@Sejnur337_ Mi je poslao dve linije jos da probam i isto se desava.
Moja konstantacija je sledeca : Problem je u kompletnoj skripti , mislim da si negde nesto zajebao a sta to ne zna bog otac,predlog za tebe da napravis novu skriptu jer ovako nisi mnogo toga uradio tako da nije neka steta.
Sve sto sam fixao mozete skinuti GameMod i pokusati resiti.

@á—ªå,ä¹, Hvala sto si pogledao post .
@Sejnur337_ Javio bih ti se al jbg 10poruka max -.- , cujemo se sutra , hvala mnogo  8)
Toliko od mene sto se tice ovog posta , Odjava!  8)

DOWNLOAD :

https://www.sendspace.com/file/qi0090