Sporo ocitavanje mapa

Započeo Ivke22, Jun 28, 2018, 09:10:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Sporo ocitavanje mapa
Dio skripte:Koristim ath mod i lepo sam izbacio nepotrebne mape, update streamere, i podesio distancu i opet slabo ucitava mapu skroz.
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log):nije potrebno
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): nije potrebno
Aj vidimo se...

jesu ti mape u odvojenom pwn ili u istom ?

Citat: NenaD22 poslato Jun 28, 2018, 09:25:44 PRE PODNE
jesu ti mape u odvojenom pwn ili u istom ?
Mape su mi kao filterscripta al isti je problem kad je i u istom pwnu
Aj vidimo se...


To sto imas Stream-er ne znaci da mozes imati milijardu objekata na jednom mestu.
Pogledaj gde su ti enterijeri na primer, ja sam imao problem sa mapom KFC-a jer su ispod nje bila 2 enterijera...
Moj ti je predlog da obrises totalno sve mape i da ih ubacujes jednu po jednu i ako su ti npr enteirjeri blizu tih mapa koje se sporo ucitavaju uzmes map muver i pomeris ih.

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: .бунÑ,а poslato Jun 28, 2018, 11:36:45 PRE PODNE
To sto imas Stream-er ne znaci da mozes imati milijardu objekata na jednom mestu.
Pogledaj gde su ti enterijeri na primer, ja sam imao problem sa mapom KFC-a jer su ispod nje bila 2 enterijera...
Moj ti je predlog da obrises totalno sve mape i da ih ubacujes jednu po jednu i ako su ti npr enteirjeri blizu tih mapa koje se sporo ucitavaju uzmes map muver i pomeris ih.
Neke mape dobro ocitava al npr: Banka,Opstina,PD,Fbi,Burg... te glavne mape sporo ocitava
Aj vidimo se...