Evropa Gaming RP

Započeo [LC]Ryder, Septembar 05, 2010, 23:16:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Server Evropa-Gaming je server na kojem se dosta radilo. Rađeno je na njemu određeno vrijeme. Radnja se odvija u Los Santosu. jer mislim da je tamo najbolje zbog RP situacija. Server nema puno igraca posto je tek otvoren, ali nadamo se da ce nakon nekog vrijemena pocet dolaziti vise igraca.
Owner servera je Filip_Covekov .



Web stranica servera je ]www.[izvinite]
Na serveru ima dosta kuca, iam ih po svim naseljima u Los Santosu te tako bi imali svi mogucnost da imaju svoju kucu.
Takodjer ovaj server ima puno evenata, kao sto su : Beach hell race,Survivor,Monster race, Streetrace...
Naravno da bi server funkcioniro kako treba mora imate i admine i gamemastere . Gamemasteri imaju lvl od 1-4,a Admini lvl 1-5,1337/8
Gamemasteri imaju lvl od 1-4,a Admini lvl 1-5,1337/8 i 1340 .
Naravno tu su i organizacije/mafije.
Organizacije na serveru su : FBI,SWAT,PD,CIA,MD,CNN,TAXI,Hitmani,Licenseri
Mafije: Ruska Mafija,UnderGround Racers,Yakuza,Licenseri,Bloodz,Cripz
Naravno kao i svaki server i nas server ima banku.
U njoj se dizu novci i polazu, a moze se podignuti krediti.
Kredita ima sve od onih mini ( 1,000$) do velikih (1,000000$) .
A za koristenja bankomata mora se kupiti kartica uz koju ce te dobiti sifru, bez koje nemozete dignuti novac.
naravno da i ako se izgubi sifra nju uvjek mozete dobiti ako ukucate /sifra .
 

 

 

Naravno na serveru ima i poslova, sveukupno ih je 12.
Neki od njih su i boksac,kurva,dektektiv,radnik,vozac autobusa,diler drogom,diler autima,mehanicar,farmer i mnogi drugi .
Naravno na serveru ima i poslova, ima ih jako puno* .

IP:
217.79.190.156 :7751  FORUM MOZETE VIDETI NA SERVERU
Poslednja Izmena: Septembar 05, 2010, 23:16:50 POSLE PODNE od Ryder-Covekov[EGRP]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ulozeno puno truda? LOL... Mod kupljen od Igora i to je tebi puno truda! Izvaditi pare i kupiti gamemod! -_-

...Neno...

Puno truda??? OMG .... Ja sam igro na serveru bio Adm Lvl 2 i odem AFK i dobijem ban i ti meni stavis da je razlog "Igras na drugim serverima a meni kazes kao ides AFK a ti ides na drugi server"
OMG OMG OMG ti jos server neznas vodit!!!!!!!
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 11:10:43 PRE PODNE od ...Neno...

A neno ko je bano Qwrtz? Na logu sam video Tvoj nick kako bana ovaj nick?AXA?


Pa kazes puno truda a?
Pa vidi Marjan ja kupujem drugi trud xD a i kupicu jos jedan nebrini se samo cekam Oktobar XXA
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Lamine Diarra

Bolje se pokrij usima i reci svojima da prestanu reklamirati na BM forumu

GravE, nije taj server reklamiran nego jedan drugi, zato ne napadaj decka bezveze :D

Napisao si kad si nabrojavao mafije licenseri(Mafije: Ruska Mafija,UnderGround Racers,Yakuza,Licenseri,Bloodz,Cripz).Napisao si 2 puta isto(Naravno da bi server funkcioniro kako treba mora imate i admine i gamemastere . Gamemasteri imaju lvl od 1-4,a Admini lvl 1-5,1337/8
Gamemasteri imaju lvl od 1-4,a Admini lvl 1-5,1337/8 i 1340 .).Pa zar neko ko oce mora a vidi forum mora da udje na server(IP:
217.79.190.156 :7751  FORUM MOZETE VIDETI NA SERVERU).I opis ti je prost tako da se bar malo ko toga potrudi(stavi neke slike kako izgledaju neka mjesta na serveru,malo vise opisi i drge zanimacije ili ih nabroj ako ih ima a na svakom serveru ima,i ima jos mogo toga ali bar sam ti znas da te ne ucim)

Malo to ispravi i srecno.
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2010, 20:24:04 POSLE PODNE od [BU]Stevan