Intel i7

Započeo LoOdaK, Jul 10, 2018, 20:53:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz

Pokušao sam preslikati dizajn I7 procesora sa photoshop alatima :) (znam da nije ništa teško ali eto)

Inače ovo će biti korišteno za sledeću lekciju u podforumu kompjuteri i internet


Original
                             




Moja kopija
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Mogo si mozda malo samo da poradis na ovim brojevima i tako,Inace je bas super  :)
]

Citat: Lukk.amX poslato Jul 10, 2018, 21:36:15 POSLE PODNE
Mogo si mozda malo samo da poradis na ovim brojevima i tako,Inace je bas super  :)
Mislio sam ali mi nije bitno toliko brojevi bitno je da se prepozna da je procesor :)
Hvala
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Flat. Cista boja, clean sve. Gj. :D
Uspjesno odradjenih programa: 10+
Uspjesno testiranih programa: 20+
Programski jezik: c# | javascript

Citat: S73F4N poslato Jul 15, 2018, 11:36:44 PRE PODNE
Flat. Cista boja, clean sve. Gj. :D
Hvala :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Jako mi se svida :D perfektno clean kako i obozavam heeheheehe


[pawn]La vita E bella [/pawn]

Trebao si se pozabavit malo sa detaljima onda bi bilo brutalno.
@tema Odlično

Citat: Ghetoven poslato Jul 15, 2018, 11:54:22 PRE PODNE
Jako mi se svida :D perfektno clean kako i obozavam heeheheehe
Hvala :)
Citat: LMR poslato Jul 15, 2018, 12:06:20 POSLE PODNE
Trebao si se pozabavit malo sa detaljima onda bi bilo brutalno.
@tema Odlično
Hvala :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!