Informatika

Započeo Vilko, Septembar 01, 2010, 20:48:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bok, jel mi može neko iz Slavonskog Broda, Požege reći neke prodavaonice informatike.. Trebam nešto pa da potražim.. Hvala puno :)

Našice?Jel ti daleko?Imas www.pin-computers.hr , Orahovica http://www.bit-computers.hr/
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2010, 21:11:50 POSLE PODNE od Sponzo



U jbt to mi je još bliže :D Hvala.. A jel neko zna gdje mogu kupit Logitech G25, G27 ili Porsche Carrera 911 S Turbo volan?

Za takve stvari ti je ja mislim čak najbolje na internetu kupiti. Jeftinije ćeš proći. Sad ne znam jeli si u mogućnosti ili ne.




U pozegi imas dom racunala i pin na trgu.... Nekad davno bio je i hg spot, a ima jos preko puta color emajla nesto tako....

Nik.. Ako ću preko interneta moraju imat dostavu :) Al ako je korišteni nema šanse, imam novaca za pravi nekorišteni

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Septembar 02, 2010, 09:53:07 PRE PODNE
Nik.. Ako ću preko interneta moraju imat dostavu :) Al ako je korišteni nema šanse, imam novaca za pravi nekorišteni

Nevalja u Pozegi nist :D ima dobrih volana u SB. intersparuu :D :D

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P