Pomoc!

Započeo marac585, Avgust 31, 2010, 22:54:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

kako napraviti stalnu ip adresu da drugi ljudi mogu dolaziti na server(kucni)? pls brzi odgovor..ako moze pls slika

Marac, zadnje upozorenje. Vec sam te u 2 teme upozorio.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

e jebote fakat ste bezobrazni...prvi put se susrecem s skriptanjem i prvi put sam na vasem forumu i sad tako uljudno pomazete..svaka cast i puno hvala..raÄ'e idem drugdje traziti pomoc..

Ne ti si stvarno bezobrazan. Ne udostojiš se ni pravila pročitati i onda se dereš na mene što obavljam svoj posao.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

pa dobro nisam znao da ovdje ima pravila..nego sory...mozes mi to pomoci pls? trebam to jako brzoo molio bi te

Naravno da mogu, samo molimte procitaj pravila prije sljedeceg postanja.

Nego ti želiš statični IP pa ću pretpostaviti da ga već nemaš. U tom slucaju ISP vjerovatno (bolje reći sigurno) prodaje staticni IP kao dodatnu uslugu. Pa tako nemožeš napraviti server kojem se IP adresa nebi mjenjala.
A ako hoces napraviti portforward onda imas mnogo tutoriala u nasoj TUTORIAL sekciji pa tamo pogledaj.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ja imam kucni server pa zelim znati kako tamo sloziti staticni ip

TO trebas platiti.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ne treba..moj frend si je slozio a ne zelim mu rec da sam napravio server jer ce bit sranje

Lord ban ga na 40 dana 3teme s istim pitanjem je otvorio
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-mrezne-teme/dyndns-fiksna-ip-tutorial/51054.aspx

Malo pogledajte kompjutorske forume prije nego postate ovdje ,)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM