exCode - Universal SAMP launcher

Započeo xsar.p, April 23, 2018, 17:55:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, nakon sto sam sredio File downloader, odlucio sam da sredim Univerzalni SAMP pokretac.
Kada otvorite program, sve sto je potrebno jeste da upisete IP adresu servera kao sto mozete videti na slici.



U levom uglu imate dugme za podesavanje launchera.
Kada pritisnete 'settings' otvorit ce vam se novi prozor gde za sada mozete samo menjati vase korisnicko ime.
Tab 'settings' izgleda ovako.



U sledecoj verziji planiram da dodam sledece stvari.
- korisnik ce moci da menja boje launchera.
- korisnik ce moci da odabere mesto gde mu je GTA San Andreas instaliran.



Za sada launcher mora biti prebacen tamo gde vam je GTA San Andreas instaliran, sve dok ne uradim update 0.2.

Download link - https://www.sendspace.com/file/edh35s
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Realno mogao si da napravis nekakav drugi dizajn nego kakav je bio na File Downloaderu ali nema veze,kada budem imao vremena testacu :)

Citat: #TheV1nny_ poslato April 23, 2018, 20:44:33 POSLE PODNE
Realno mogao si da napravis nekakav drugi dizajn nego kakav je bio na File Downloaderu ali nema veze,kada budem imao vremena testacu :)
Nisam bas imao ideje za dizajn, pa sam uradio isti dizajn kao i na File Downloaderu.
Ima par sitnih gresaka na ovoj verziji. Nisam stigao da dodam obicne provere za labele.
Pre par minuta sam dodao provere, te sam dodao pozadinsku muziku koja se naravno moze ugasiti.
Novi download link - https://www.sendspace.com/file/a1vash
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Lijepo.
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •