Wireless neradi

Započeo BloodMaster, Avgust 31, 2010, 17:53:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako. Kuca ima dva kata. Imamo dva kompa i jedan lap. A modem nam je dolje. (Zyxel) I sad da nemoramo razvlacit 900 metara kabla, ja se wirelesom spojim dolje na modem i sa 2 metra kabla spojim na komp tako da sva 3 imaju net. I sve je super radilo do jucer navecer, kad sam prico sa prijateljem na xfire, i samo na jedmom pukla veza. Dolje sam provjerio i ruter je spojen, sve onako blimka i ok. I kad odem na lap da se reconnectam, na njemu pise nesto ovakvo: windows cannot configure this wireless conection. I dolje jos pise da koristim neki drugi program ako posjedujem. E sad jel se to pokvario wireless ruter u lapu, ili nesto drugo. Molim vas za odgovor!!!! :-'(

Potraži drivere na internetu za tvoj lapić i treba ti radit..

Imam drivere, no sve je radilo, i samo od jednom rikne. Ps. Nemam neta, ono je sestrin komp i ima pass, a sestra se vraca za 2 tjedna...


Hvala Vilko ali mislim da nije do toga. Uspio sam namrdati da sad "Radar" pokazuje wirelese, cak se uredno i konektam, ali nezeli otvoriti stranicu :-'( Sta bi moglo biti, ako Neuspijem do sutra, idem u internet caffe downat drivere.

ZicMortal

To ti znači da imaš neku drugu/postavljenu lozinku na vašu wireless mrezu. Ako je mreza zakodirana korisnik sa wirelessom se nemoze spojiti ako nezna lozinku. (mali info - inace za lozinke postoji decrypt radi sigurnosti i slične stvari.)

Nije zakodirana, neda nam se s tim mucit, ionak svi u susjdstvu koji zele net imaju ga. Postoji li rjesenje?

ZicMortal

Citat: BloodMaster(Viky) poslato Avgust 31, 2010, 20:05:45 POSLE PODNE
Nije zakodirana, neda nam se s tim mucit, ionak svi u susjdstvu koji zele net imaju ga. Postoji li rjesenje?

Wireless se nemoze sjebati sam od sebe. Netko/nesto je mrdao/lo po njemu i sad imas problem.

Vidis da moze. A jucer navecer nikoga nije bilo dolje... Aaaaaaaaaaaaaaaaa...... Poludit cu, evo makar malo sad kad nema neta uzeo sam php knjigu pa se ucim malo.... Jel iko imo bar do negdje sličan problem??  ???