[POMOC]Oko errora

Započeo Elvis_Elix, Avgust 30, 2010, 14:33:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ako nece da compile onda si garant nest sjebo u skripti. tak se meni dogodi, npr. ako zaboravim zatvorit par zagrada ili tako nest. pogledaj sto si zadnje radio, i malo bolje pogledaj i probaj pronaci gresku. ako nece complirati niti u jednom pawno, onda je problem do skripte 100%. ;D

Instaliraj .NET Framework 4,ako nemas 2 onda prvo 2 instaliraj.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno



omg. koje rjesenje.  :D  da ali ipak je to XP. da si imao Windows 7 ne bi imao nikakvih problema.

Citat: Elvis_Elix poslato Avgust 30, 2010, 21:02:18 POSLE PODNE
Citat: קlเשà¸,, poslato Avgust 30, 2010, 19:46:26 POSLE PODNE
Instaliraj .NET Framework 4,ako nemas 2 onda prvo 2 instaliraj.

Hvala sad radi  :) :)

Nema problema

@ Maurice: tko zna zna,tko ne zna neka pita mene :D

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


naravno odmah tebe cu trazit. a smijem odma tebe pitati plเשà¸,, zasto kazu da je GF nije optimizirana (mozda nisam bas pogodio rijec) ili tako nest su rekli. zasto? koji je problem u GF?
Poslednja Izmena: Avgust 30, 2010, 22:09:16 POSLE PODNE od Maurice

Uglavnom sve ti se vrti oko brzine i memorije koju zauzimaju ,te ispravnosti rada samog programa.Program moze raditi dosta brzo ali zauzimajuci dosta memorije ili naprotiv biti spor,a zauzet imalo memorije.GF je radjen na treci nacin da se dosta sporo izvrsava i da zauzima dosta memorije,a da ne govorim o bugovima.


[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Znaci GF nikako ne valja za koristiti?

Citat: Maurice poslato Avgust 30, 2010, 22:46:59 POSLE PODNE
Znaci GF nikako ne valja za koristiti?
Recimo to ovako: GF je zastario.  :)



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    ok. tnx. a koji gm preporucujete za edit, a da je dobar?

    Citat: Luka P. poslato Avgust 31, 2010, 00:37:29 PRE PODNE
    Citat: Maurice poslato Avgust 30, 2010, 22:49:24 POSLE PODNE
    ok. tnx. a koji gm preporucujete za edit, a da je dobar?
    Svoj vlastiti nakon Å¡to pročitaÅ¡ optimization topic  :D
    Bilo bi glupo da krene radit vlastiti roleplay mode bez dovoljno iskustva... KReni prvo sa drugim modeovima... Uredjuj gledaj kak orade... OOnda gledaj na SA-MP wikiju imas tutoriale kako napravit DM mode i ostalo i tako polako se uci...



      O meni:
      Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

      Mape:
      Tutoriali: [/list]

      Ja ti preporucavam da uzmes neki default mod i ubacis u njega tipa zcmd i pokusavas s njim radit pa onda probj koristit player varijable.Editiranje GF-a kupite greske,tipa  napravite varijablu samo za jednu funkciju,kasnije je uopce ne koristite.Ja naprimjer imam svega 3 varijable na modu od 2000 linija i to zbog toga sto sam morao skladistit  vise podataka u isto vrijeme na istom mjestu.

      [NUDIM ]
      Gang-Rush server TDM besplatno


      Citat
      Bilo bi [cenzura]o da krene radit vlastiti roleplay mode bez dovoljno iskustva... KReni prvo sa drugim modeovima... Uredjuj gledaj kak orade... OOnda gledaj na SA-MP wikiju imas tutoriale kako napravit DM mode i ostalo i tako polako se uci...

      pa ja mislim da se isustvo stjece tako da krenes radit, pokusavas, ucis kako sta napraviti. kako cu dobit iskustva ako ne probam raditi gm od 0. ovo sto vi kazete "uzmi neki GM pa editiraj" sta s time mogu dobiti? nista. jedino sto promjenim koordinate necega. napravim da ovo ne stoji tu nego tamo. po mome to nije ucenje i dobivanje iskustva.

      gdje mogu pronaci optimization topic??
      Poslednja Izmena: Avgust 31, 2010, 15:48:12 POSLE PODNE od Maurice

      Zasto koristit GVar kad su obicne varijable puno brze.

      [NUDIM ]
      Gang-Rush server TDM besplatno


      Citat: Luka P. poslato Avgust 31, 2010, 19:28:31 POSLE PODNE
      Citat: קlเשà¸,, poslato Avgust 31, 2010, 16:14:28 POSLE PODNE
      Zasto koristit GVar kad su obicne varijable puno brze.
      Imaš način za povezat filterscripte i gm, a da je brži nego GVar?
      Testiraj i uvjeri se.Prednost Gvara je mozda sto je to dynamic memori istao kao i Pvar odnosno kad varijable vise nisu potrebne moze ih se obrisati,doduse to nije jedini nacin ali jednostavi je.Kao sto rekoh i prije koristim par varijabli u svome modu koje su stalno u upotrebi i nema potrebe za Gvar.

      [NUDIM ]
      Gang-Rush server TDM besplatno