[PRODAJEM] New Game gamemode (bez bugova i warninga)

Započeo springfield, April 10, 2018, 21:14:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Server na kojem je skripta koristena: New Game Roleplay
IP SERVERA: (----)
Naziv skripte: NGRP
Vrsta skripte: Gamemode
Slike: https://www.youtube.com/watch?v=Pd3sHjQ5SiA https://www.youtube.com/watch?v=MrQJXMXgBgw
Video: https://www.youtube.com/watch?v=Pd3sHjQ5SiA https://www.youtube.com/watch?v=MrQJXMXgBgw (ima bruku slika, ljudi koji su upoznati s New Game modom znaju o cemu pricam, ne vjerujem da je potrebno postavljati slike uostalom mozemo testati skupa.)
Cijena: Po dogovoru.
Ostalo: Zadnja verzija New Game gamemodea, nekolicina ljudi ima New Game mod sa bugovima i warninzima u skripti, zbuganim ownershipom, timerima i slicno. Ovdje je sve rijeseno i ovo je prava verzija bez bagova (barem velikih, za neke sitnice ne znam), mod je jeftin s obzirom da vise nemam planove raditi ista oko sa:mp modifikacije.
Vas mail: [email protected]
Vas MSN: [email protected]
Ostali kontakt info: Facebook: https://www.facebook.com/Dowhy.me.keytoo
Zasto prodajete skriptu: Ne bavim se vise sa:mpom, u godinama sam kad se nema vise vremena za toga, mod sam kupio prije koji mjesec dok je jos bio raspust i odlucan u nakani da nesto uradim bio sam tih prvih dana, kasnije se nekako sve samo zeznulo pa nisam ni otvorio server, administracija je bila losa i s obzirom na to izgubio sam volju.
Ima li nekih problema sa skriptom: Ne, sve radi perfektno, teritorije, dinamicni ownership, bag sa ownershipom vise nisu tu te takodjer je i optimizirana skripta.
Da li je skripta vasa: Kupljena je krajem 2017. godine, s obzirom na to imam puno pravo na nju.




censored

Bump, evo slike neke...

War system (zavrsetak), war garaza je prebacena na mjesto u jeffersonu, paznju na textdrawove na obracajte dok sam pokusavao prilagodit svom serveru sam ovo radio.


Teritorije



Teritorija imate i na Santa Maria beach plazi, nije ih pretesko kreirati u modu.

Unikatna mapa burga, stanovi na spratu njega...




Ko je zainteresiran moze zajedno sa mnom testirati mod, nije problem. Kontakt imate, javite se..




censored


Citat: Moren0 poslato April 11, 2018, 16:29:33 POSLE PODNE
NL..
Night Life - Balkan Country - New Game.
Ti si glup ili se pravis glup, doÄ'eÅ¡ i komentarises takvo nesto. Ne vole svi modove tipa skill arena i kiceve slicne balkan extazyu, i ne vole svi edite UP moda. Ima dosta ljudi (onih starijih) koji vole ovakve modove, ja inace preferiram CH djurin mod, al posto je nestao zajedno sa odlaskom Djure, YUB i kopije YUBa su mi nekako jedino izgledale dobrim od svih modova, izuzev Northern Lightsa.
NG tj New Game je na vrhu zadatka bio, nadmasio i sam YUB u skripti, skripta koja je optimizirana.
Da te podsjetim, UP mod takodjer potice iz 2013. godine kao i Night Life.
Peace




censored

#A.J.

Nekad sam ja bio 60 level na ovom modu, ali ode sve u q..
Ja bih kupio 22.4 kad dobijem pare, inače mod je vrh. Igrao sam na svim serverima NL>BL>BC>NG. :)
Možda se javim, ako nekom ne prodaš.


Jel ima nekih unikantnih sistema ? Sta se sve moze kreirati IG

Specifikacije:
Pocnimo od ownershipa, tj vlasnistva, sve vrste firmi/kuca/stanova/vikendica mozes kreirati ingame.
Sva imovina se edituje sa /eimovinu (izbaci u textdrawu adresu, cijenu, ime kuce/firme/stana/garaze/vikse itd, level potreban i slicno, te to sve mozes editovati ingame)

Sto se tice ownershipa saloni su sredjeni, kao i sami ownership koji je odradjen extra, bez greske.
Textdrawovi su onako solidni, to je vrlo lahko promijeniti po svom nahodjenju
War system, teritorij sistem, pljacke banaka/zlatare, unikatni burg s vise spratova te u njemu su i stanovi na drugom spratu, (mapan burg), dosta jos mapa po serveru ima
Tajna organizacija, vlasnik ima permisiju ubacivanja u tajnu organizaciju te izbacivanja iz nje, svi koji su u tajnoj organizaciji kad dodju u njenu skrivenu bazu kod kombija imaju komandu /kombi te im izbaci u textdrawu "Maska" "Odijelo" "Civilno odijelo" "Oruzje", te se sve to moze uzeti i kad uzmes masku npr drugi ti ne vide nick, a kad pises pise da si stranac.
Uglavnom mod je odradjen do vrhunca.




censored

Citat: springfield poslato April 12, 2018, 22:14:29 POSLE PODNEIma dosta ljudi (onih starijih) koji vole ovakve modove, ja inace preferiram CH djurin mod, al posto je nestao zajedno sa odlaskom Djure, YUB i kopije YUBa su mi nekako jedino izgledale dobrim od svih modova, izuzev Northern Lightsa.

Northern Lights je stvarno mod, na njemu sam fakticki i naucio da skriptam, sve je bilo uradjeno jednostavno ali za to vreme je bilo bombona. Mnogi serveri su podignuti sa tim modom, Ultra Gaming, Virtual Gaming, Perfect Life, Balkan Gaming, Aurorean Sky. Poslednji server na kom sam igrao i skriptao, Carbon Gaming, je takodje bio edit NL moda, da ne pominjem UG i VG na kojima sam, takodje, skriptao. Medjutim ti serveri i modovi su danas samo legenda jer je NL ispao iz upotrebe od kad su krenuli ova "unikatna" govna ciji je najjednostavniji posao komplikovaniji od zenskog mozga..

Topic: Srecno sa prodajom, cini se da je lep mod :)

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: σgí poslato April 17, 2018, 15:27:45 POSLE PODNE
Northern Lights je stvarno mod, na njemu sam fakticki i naucio da skriptam, sve je bilo uradjeno jednostavno ali za to vreme je bilo bombona. Mnogi serveri su podignuti sa tim modom, Ultra Gaming, Virtual Gaming, Perfect Life, Balkan Gaming, Aurorean Sky. Poslednji server na kom sam igrao i skriptao, Carbon Gaming, je takodje bio edit NL moda, da ne pominjem UG i VG na kojima sam, takodje, skriptao. Medjutim ti serveri i modovi su danas samo legenda jer je NL ispao iz upotrebe od kad su krenuli ova "unikatna" govna ciji je najjednostavniji posao komplikovaniji od zenskog mozga..

Topic: Srecno sa prodajom, cini se da je lep mod :)

Ma nista vise ko CH Djurin i njegova kopija NL nekad, onakva klasika i jednostavnost igre a najzanimljivije..jos dugo ce editi ovog greedyjevog UP-a i Dimijevih modova vladati, koliko god ko htio vidjet bilo sta drugo, i volio bilo sta drugo, djeca preovladavaju samp scenom i djeca vole takve kic modove, a onako kako se zainteresovanost za igru krece tako bi valjda trebao i mod da se radi, koliko god neko voli vidjet mod poput NLa iliti CHe nekad nekako je ogranicen zainteresovanjem, stariji prestaju igrati samp a starije osobe su ciljna grupa ovakvih modova. Jebiga, tako je kako je, samp kvantitetom ne propada al kvalitetom znatno, kvalitet igre se malo izgubio, mozda zato sto nisam 15togodisnjak ko prije 5godina dok je CHa bila na zivotu, a mozda zato sto je jednostavno tako...

btw: hvala puno care
Poslednja Izmena: April 17, 2018, 16:30:07 POSLE PODNE od springfield




censored