[YUB] Opis servera - Petak 1.12.2017 u 20h

Započeo [YUB]Fare, Novembar 27, 2017, 00:32:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


#A.J.

Citat: [yub] Fare poslato Novembar 28, 2017, 01:01:07 PRE PODNE
Necemo prodavati nepokretnu imovinu uopste a kamoli server pozicije, na pocetku cemo biti nas trojica od vlasnika samo u staffu. Kako dalje nismo pricali, ali ko god da bude tu bit ce provjeren i pouzdan, nama ako je u cilju da server napreduje i igraci budu zadovoljni, ubacit cemo pravu ekipu. Naleti u petak
Ti, Matija, Željko i Adel ste najbolji admini bili, što se tiče samog servera i svega ostalog. Navratiću vjerojatno, pošto već igram na jednom serveru. :)

Neka je sa srećom jednom od mojih prvih servera, imao sam kada se sve sabere preko 3000 sati igranja tu, makar 200 da imate na otvaranju.. Naravno srećno novim vlasnicima u vodstvu istog.


Sto se tice skripte server je odlican, sto se tice administracije server je OCAJAN,udjemo najnormalnije da igramo na ,,RP'' ako se tako moze reci server, zaposlimo se kao farmeri, dodju deca pocnu da nas gaze da nas ubijaju, da nam kradu kola, mi ih reportamo nigde nikoga,niko da se pojavi,posle nekog vremena se napokon pojavi covek koji kaze ne mozemo da vam pomognemo bilo je davno...Uglavnom bitno je imati igraca sto vise to je uspeh, a sto se tice pravila jebes pravila kad imas igrace,bitno je popuniti slotove ko jebe roleplay.Srecno! :)

Citat: Alex Skillz poslato Januar 25, 2018, 17:17:54 POSLE PODNE
Sto se tice skripte server je odlican, sto se tice administracije server je OCAJAN,udjemo najnormalnije da igramo na ,,RP'' ako se tako moze reci server, zaposlimo se kao farmeri, dodju deca pocnu da nas gaze da nas ubijaju, da nam kradu kola, mi ih reportamo nigde nikoga,niko da se pojavi,posle nekog vremena se napokon pojavi covek koji kaze ne mozemo da vam pomognemo bilo je davno...Uglavnom bitno je imati igraca sto vise to je uspeh, a sto se tice pravila jebes pravila kad imas igrace,bitno je popuniti slotove ko jebe roleplay.Srecno! :)

Šteta što nam ne možeš nick administratora/GXa ostaviti pa da to riješimo momentalno. U svakom se slučaju izvinjavam za to što vam administracija nije mogla pomoći. Inače gledamo da sankcionišemo čim se desi.

Još jednom, isprike

Steam | Twitch | Setup | Instagram | Twitter | Prešao igricuPrešao igricu #2
Member since 26.10.2011.

Citat: Alex Skillz poslato Januar 25, 2018, 17:17:54 POSLE PODNE
Sto se tice skripte server je odlican, sto se tice administracije server je OCAJAN,udjemo najnormalnije da igramo na ,,RP'' ako se tako moze reci server, zaposlimo se kao farmeri, dodju deca pocnu da nas gaze da nas ubijaju, da nam kradu kola, mi ih reportamo nigde nikoga,niko da se pojavi,posle nekog vremena se napokon pojavi covek koji kaze ne mozemo da vam pomognemo bilo je davno...Uglavnom bitno je imati igraca sto vise to je uspeh, a sto se tice pravila jebes pravila kad imas igrace,bitno je popuniti slotove ko jebe roleplay.Srecno! :)
Ne znam koji ti je razlog da tako pricas, igraci ko igraci, uvijek ce biti budala da se nadje da gaze i slicno. Za administraciju nisi upravu, kada god se zovne vodic ili slicno svakom dodju u najkracem mogucem roku.
Ovo je po meni najbolji server jer je generalno "čist" da tako kažem. Nema bespotrebnih textdrawova i nekih gluposti sto se objavljuje u global chat, a u isto vrijeme je data mogucnost da se pridruzis organizacijama, tajnoj orgi i slicno gdje mozes pronaci sebe i sta te zanima.
Naravno svakom je mrsko igrati od 0, ali se uvijek nadje zabavno, sa 4 lvl vec i ne mozes ostaviti sve to.
Otkad znam za samp igram na ovom serveru, uvijek ce biti budala, ali to je ta zabava, uzvratis mu pa te nagu** na areu i slicno, pa zajebancija na teamspeaku ili RP preko teamspeaka dogovor.

Usput, slijedi i update jos jedan na serveru, a poznavajuci skriptera nece biti manje od ocekivanog.

===============> BALKAN SCHOOL ROLEPLAY <===========
BalkanSchool Forum : http://balkan-school.com/forum/
NAGRADNA IGRA - 50 DONATORSKIH POENA !

- - - - - - - - - - ->>Otvorite novu temu,ucestvujte u nagradnim igrama, i razgovarajte sa clanovima<<- - - - - - - -
- - - - - - - - - - ->>Balkan School RolePlay na nasem forumu<<- - - - - - - - - -- - - - - - - - - -- - - - - - - - - -- - - - - - - - 
http://balkan-school.com/slike/image/UZCPc

IP TS3:  ts3 . balkan-school . com : 9994   (spojite tacke kada upisujete ip adresu)
IP SAMP:  samp . balkan-school . com : 7778  (spojite tacke kada upisujete ip adresu)
BalkanSchool <3