molim pomoc!!

Započeo [CH]Tegla, Avgust 25, 2009, 23:44:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jeli mi moze ko ovdje staviti ako tko ima account nekog imane jer mi treba jedan koji cu biti ja a ja ne mogu nesto u serveru prominiti sebi admina tj. nemogu ako sam admin lvl1337 staviti sebi admin1338

Klikajte malo na zmajice plizzzz :)

odes u scriptfiles i promjenis admin level 0 u 1338 ako imas host onda prvo skini acc i uredi preko notepad i ponovno upload  ;D ;D

znam ja to ali mi nece onda udem u server idem se logirati upisem sifru pise da je pogresna aj molim vas ako neko ima neki akaunt  s adminom1338 pa cu ja kod sebe prominiti ime pls

Klikajte malo na zmajice plizzzz :)

Citat: Rider poslato Avgust 26, 2009, 00:18:29 PRE PODNE
Citat: [CH]Tegla poslato Avgust 26, 2009, 00:12:17 PRE PODNE
znam ja to ali mi nece onda udem u server idem se logirati upisem sifru pise da je pogresna aj molim vas ako neko ima neki akaunt  s adminom1338 pa cu ja kod sebe prominiti ime pls
Ovako,upali kucni racun i napravi bezze racun(Npr. Marko_Maric) i lijepo sacekaj da ti Tutorial i sve zavrsi.Kad sve to zavrsi odo off,pa u Scriptfiles i taj novi acc(Npr. Marko_Maric) ce ti bit u foleru Scriptfiles.Kliknes na taj acc i pazljivo citaj pocetak jer cete bit nesto ovako prvi nekolko rijeci:

Key=0220 Level=1 AdminLevel=0
i ovo AdminLevel=0 promjenis u AdminLevel=1338.Kad to napravis ispremis izmjene i ponovo odes na server i kad uÄ'es budes 1338(sifra ce ti bit ista kao kad si pravio taj acc)

nakon svega toga mora restartat server....znaci kada uredi sve u scriptfiles ,ugasi server i ponovno ga upali i tek onda ce bit 1338

rider aj molim te ti mi posalji neki acount sa bilo kojim imeno i adminom lvl 1338 molim te pls sve sam uradio kako si ti rekao ali nece jedimno moze kada prominem admin lvl 1,2,3,4,1337 a 1338admin lvl nece pls

Klikajte malo na zmajice plizzzz :)

matemandbrnaze742

a stavi ovako AdminLevel=1339 tako je u mene

gIb

*

ugasi server, editaj si, pa upali ... da te ne bi jebo update

.... ako ne znas ovako, promeni u skripti da i RCON admin moze koristiti /makeadmin i onda se loguj na RCON i daj si admina ;P

ne verujem da si razumeo, al potrudi se da razumes :P
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2009, 13:33:12 POSLE PODNE od mikec

gIb

*

Citat: mikec poslato Avgust 26, 2009, 10:20:14 PRE PODNE
.... ako ne znas ovako promeni u skripti da i RCON admin moze koristiti /makeadmin i onda se loguj na RCON i daj si admina ;P

ne verujem da si razumeo, al potrudi se da razumes :P

komanda: /makeadmin

nadji: if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337)

zamijeni sa: if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337 || IsPlayerAdmin(playerid))

eto tegla, gib ti je sve nacrtao. ako ovo neces uspeti  >:(


if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337)

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337 || IsPlayerAdmin(playerid))

od ovoga ste romane napisali niti jedan pametan odgovor...

Citat: .ıllılı.Scarface.ıllılı. poslato Avgust 26, 2009, 18:29:15 POSLE PODNE

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337)

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337 || IsPlayerAdmin(playerid))


nemoras citirati kad ima vec drugi su mu odgovorili





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!