Molba

Započeo MR.Data, Avgust 27, 2010, 05:54:25 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav,
Molio bi admine ovog foruma da ne gledaju na CroPlay kao pakao,jer CroPlay nije pakao. . .
Barem ovaj [PRAVI] Naš CRO-Play,
Ja i Dompa vodimo pravi CroPlay (GM-je još uvijek u izradi - Te se nece koristiti *** MOD -). . .Mi nemamo problema sa pravilima ovog Foruma i nismo [CENZURA],
Evo ja neznam kakvih vi problema imate sa Demirom niti me ne-zanima,
Jeino što nas ljudi -(Mene i Dompu)- jes to što koriste naše ime!

Pa ujedno da vas pitam nešto. . .Jeli ja kao VL-Domene( wWw.CroPlay.CoM ) -Imam neka autorska prava na CroPlay ime-dali ikako mogu nešto napraviti da ovi [NOBovi] prestanu koristiti naše ime!

Jer mi smo pravi GamingCommunity,puno smo uložili! ! !
Imamo:SA-MP Host,COD Host,PayWEB_Hosting&Domena,TS3-Hosting -TE uskoro dobivamo TF2 Hosting,COD 1&2Hosting. . .i još par igara je u razmatranju!-


Eto to je to od mene!
Ja se nadam da neće ovaj post biti izbrisan!

Hvala i pozdrav -MR.Data-!


Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 17:27:37 POSLE PODNE od Dude

Oćeš ti da ja tebe sad tužim radi foruma kojeg nisi kupio? vBulletin nisi ti kupio već si skinuo s interneta, to NIJE DOZVOLJENO!


A što se ovog tiče.. Imaš prava ako si kupio prije njih domenu

Dakle vlasnik ovog placenog nije demir... a onog sa .tk domenom je demir vlasnik

Johnny

CitatOćeš ti da ja tebe sad tužim radi foruma kojeg nisi kupio? vBulletin nisi ti kupio već si skinuo s interneta, to NIJE DOZVOLJENO!

Sta tebe boli tuki sta ima da ga tuzis brate decko se snasao i ok nema veze gledaj svoja posla,ako je zabranjeno on ce najebati  ;)

PS: Sto se servera tice srecno,vidim da ste ozbiljno krenuli!
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 13:34:03 POSLE PODNE od Johnny

Citat: Chris poslato Avgust 27, 2010, 12:30:55 POSLE PODNE
Dakle vlasnik ovog placenog nije demir... a onog sa .tk domenom je demir vlasnik


Tocno,ja i Dompa smo vlasnici .com i pravog Community-a,ovaj communizy postoji još od 2008.G (Ali samo COD-4 Server i sada imamo SA-MP i TS3) te u nabavio smo sa još par igara. . .Ujedno evo pogledajte ovo ovdije: http://pastebin.com/JY5YAw8n

Pa mi recite dali je taj Demir normalan,cak mi je Dompa reko da mu je Demir prijetio sa nekim hackerom!

decko instalirao si vbulletin skriptu za koji cisto sumnjam da si imao para da je kupis jer je ch kupovala licnecu pa znam koliko ona izadje...  mozes sad samo ocekivat da ti i tvoj hoster ima problema sa njima jer cisto sumnjam da nije i on negdje na dedicated serveru pa ce vas sve suspendirat zbog toga... moja preporuka ti je sto prije makni vbulletin skriptu...

Znaci sta ja zbog tog [CENZURA]-DeMira nemogu biti partner sa BalkanSA-MPom?

Ja osobno radi Demira nebi dosao na vaÅ¡ srv. ali sada vidin da nije demir pa i  scratin :D

Ma mi nemamo veze sa tim -[N0Bom]-,
Lik kad smo ga pitali zasto to radi(Zasto se koristi nasim imenom),dobili smo odgovor:Da vas sjebem!

i vas cemo brisat jer ne zelimo imati posla sa ljudima koji koriste warez programe... brate kupi si sve legalno pa se onda reklamiraj! ovo se odnosti na vb! lock