> Mexico Chat & Radio [ online ]

Započeo nastoe, Avgust 26, 2010, 18:29:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Mexico | CHAT & RADIO



  • Zelimo vas obavjestiti da je mexico roleplay odlucio otici korak dalje i stoga smo se dosjetili kako da napravimo malo bolju atmosferu i kako bi se nasi clanovi i igraci bolje upoznali i napravili smo chat i radio, danas cjeli dan su nasi DJ-evi online i pustaju SVE! Od cajka do techna...Zato bi nam bilo jako drago da dodete na chat i slusate nas jer pricamo online ( DJ-evi a ponekad i Extreme ) zato dodite vjerujte da je atmosfera odlicna i da se stalno zabavljamo, takoder uz nas DJ-tim stalno ima online moderatora na chatu  u slucaju vrijedjanja ili nesto....Uskoro ce se napraviti na forumu za nase DJ-eve tako da cemo se potruditi da stalno bude koji DJ online kako bi privukli sto vise ljudi na ovaj nas radio i chat....Nemojte ovo smatrati da je ovo samo fora da dovedemo igrace nego nam je cilj da dovucemo sto vise slusatelja, a kao sto sam vec reko pravi cilj je da se igraci bolje upoznaju i kako bi bilo bolje igrati...! Takoder ne zaboravite doci na otvorenje servera koje ce biti datuma 1.9. u 20h nacever!



Zelim se posebno zahvaliti svim DJ-evima koji sudjeluju i odlicnoj ekipi na chatu!

Poslednja Izmena: Avgust 26, 2010, 18:29:49 POSLE PODNE od ExtremePower

Cim sam uso odma pobjego... Udem u radio kad ono narodnjaci deru :S
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Avgust 26, 2010, 19:26:49 POSLE PODNE
Cim sam uso odma pobjego... Udem u radio kad ono narodnjaci deru :S

Nepustaju se samo narodnjaci!!
Ponovno Live DJ! http://xat.com/MexicoRadio

Hvala bogu isusu alahu ROCK !
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Avgust 26, 2010, 21:08:33 POSLE PODNE
Hvala bogu isusu alahu ROCK !

Uskoro dolaze 2 servera jedan sa cajkama narodno i to a durgi rock pop house i tako...



Kolko sam slusao, jesu :)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ovisi o DJu.
Ovo vam je legenda:
DJ_KUM-Vecinom cajke, ostalo po narudžbi
DJ_LORDSHIGI - Vecinom tehno i strane stvari, ostalo po narudžbi
DJ_LONKA - Slično ko i kum
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2010, 23:44:03 POSLE PODNE od LordShigi


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

2 puta si stavio dj kum a drugi je ovaj nes an L
Little Devil will burn you

Svako ima svoj izbor ;) neko voli cajke neka izvoli a najviÅ¡e voli otiči na svoju playlistu i pustiti Å¡ta ja hoču  :D :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Johnny

Ma dobar je radio zezanje,i lepo sto ima da se naruce pesme,ali trebali bi fora od 3 do 4 house  od 1 do 2 narodnjaci i te fore  ;)

ajde dolazite na radio predobro je :D
FREE MAPPER