Obavijest

Započeo MR.Data, Avgust 24, 2010, 15:32:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav,evo htio bi vas da je server pod adresom:www.croplay.tk-178.63.17.210:7777 ( LAŽAN  ),
Jedan od bivših admina( heada ) je bio ajmo reći kreten,taj admin je ExOwner ExBalkan underground-a,
Zašto je on pobanovo sve igraće sa servera,pa odgovor je jednostavan on je imo pristup FTPa i Admin 1337,
te ja i Dohage mo ga skratili za FTP i Dali mu admina level4,lik je nekome od admina (igraca) ubacio KeyLoger i ušao na acc te sve pobanovo na serveru,
Mi smo odmah tražili od G-HRa da nam daju novo korisničko ime,te dok nam nedaju probali samo vidijeti kakava je [cenzura] taj ExOwner tog BalkanUnderground-a koj je Banovo cijeli srv i mi mu damo FTP kad vidite poruk za 20sec - e sad se jebi druže,zajebo si se...i romijenio PW od Panele,srecom nije proslo ni 5min G-HR Je poslo novo korisničko ime i PW. . .


Eto samo vam upozoravam kad vam netko sa ***a,BalkanUndergorund-a,ili CroPlay-a dodje da želi sa vama otvoriti server slobodno ga posaljite u k****.


Evo novi WEB&IP,
www.croplay.com ,
188.72.226.227:7777

Novi GM je u izradi,ja ga pravim pa eto ocekujte veliku zabavu kad bdue gotov (Sredinom 9.mj)

EDIT:Ujedno m i ne odgovaramo za vaše postignute dogovorene sa tim NOOBovima,HVALA I LP!

Sramota za takvog čovjeka, ja bih se sramio da sam na njegovom mjestu.

Ovi likovi sto otvaraju srve, ce uskoro poceti da se biju medjusobno xD

Ma ne-zam sta ce oni,ja samo dajem obavijest pa eto pazite se!

ZicMortal

I ti ALIVE, i ti si botina kao i oni :D

Stvarno no comment za ovu temu, jer koliko ja znam croplayu nije dopusteno ikakvo reklamiranje ovdje jer su to samo demir i hrpa djece.  :-\

Citat: ZicMortal poslato Avgust 24, 2010, 15:52:19 POSLE PODNE
I ti ALIVE, i ti si botina kao i oni :D

Stvarno no comment za ovu temu, jer koliko ja znam croplayu nije dopusteno ikakvo reklamiranje ovdje jer su to samo demir i hrpa djece.  :-\



to si tocno reko,ali pravi CroPlay sa .COM domenom su owneri Ja i Domhage!

a za ovu djecurliju boli me kurac!

ja sam owner balkan undegrounda
ne shvatam o cemu ti druze pricas?
koga sam ja banovao?
tj odakle meni uopste admin na tvom serveru?