[Savijet]Koji jezik skripte?

Započeo BloodMaster, Avgust 25, 2010, 21:58:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, planiram praviti TDM GM BattleField 2: Episodes From SA:MP, i sad sam u dvoumici.
Ako stavim na balkanski biti ce super, a ako stavim na ENG onda cu imati puno igraca ali ne toliko nasih.
Kaki je vas prijedlog? Ili mozda da radim dvojezicnu, no mislim da nije isplativo zamarat se glupostima.
Eto, ENG ili BALkanski?

Ako oces uspijet svakako moras dvojezicnu
Ako oces balkanski imat ces 2-6 igraca
Ako oces englesku neces imati svojih sa balkana dosta

Citat: «•[Revolution]Jizzy[RolePlay]•» poslato Avgust 25, 2010, 22:00:51 POSLE PODNE
Ako oces uspijet svakako moras dvojezicnu
Ako oces balkanski imat ces 2-6 igraca
Ako oces englesku neces imati svojih sa balkana dosta

i sad sam opet na pocetku.  ::)

A nezz, mozda i opalim si Å¡amar i napravim "dvo- jeziknu"

Pa napravi dvojezicnu...inace bi trebao sam snositi odluke o svom serveru
Razmisli dali uopce vrijedi trudit se toliko za jednu dm skriptu

Nemoj se mucit, englesku samo napravi, nemoj se mucit sa debilskim(bez uvrede) balkancima(cast izuzetcima)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ugradi si YSI i koristi njegov language& text sustav. tako moras napraviti samo identifkatore(aliase) i onda prevodis na koliko oces jezika(svaki jezik u zasebnom fileu), znaci neces trebat trazit po modu sta treba prevodit nego ce ljepo bit po redu znaci jedno ispod drugog

Balkanci igraju i na stranim serverima. Odi na neki strai server pa ćeš vidt kolko balkanaca ima. A kao što je i luksa reko..




Correlli

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Avgust 25, 2010, 22:24:42 POSLE PODNE
ugradi si YSI i koristi njegov language& text sustav. tako moras napraviti samo identifkatore(aliase) i onda prevodis na koliko oces jezika(svaki jezik u zasebnom fileu), znaci neces trebat trazit po modu sta treba prevodit nego ce ljepo bit po redu znaci jedno ispod drugog

Čovjek ne pita koje jezični sustav je najbolji, nego koji jezik da koristi koliko sam shvatio.
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2010, 22:29:52 POSLE PODNE od Don Correlli

Bolje ti je Engleski, jer ce ih vise bude, veruj, balkanci igraju vise na "RPG&DM" serverima, ne znam jos server koji je samo "DM" a da ima igraca. Tako da bolje Engleski jezik, ili "dvojezicni" :D

@Joe: Hvala na savjetu, idem se raspitat malo na sa-mp forum.

@Nik: A istina, ja odem na nekolko onako servera, samo bubnem i naidjem na nasa imena, tipa Ivan, Marko, Luka.... Nemos fulat.

@LuKsA Cast izuzetcima (meni xD)

@Correli: Nema veze, pomogo mi je  ;)


@all Sad idem vidit YSI pa roknem edit...

edit:

Evo ako neke jos muci dvojezikna skripta.
LINK
Cini se vrlo jednostavim i korisnim. Hvala Joe!

Lock
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2010, 22:42:38 POSLE PODNE od BloodMaster(Viky)

+sad ce ti uskoro(ne zna se tocno kad) izaci YSI2 gdje ce biti poboljsano sve tako da se drzi ti YSI-a ;)