KAKO PROMENIT Internet provadjer kako se vec kaze xD

Započeo SanelPandzic, Januar 30, 2018, 18:52:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako promenit internet provider kako se vec kaze xD nece mi uc na samp forum i wikipediu reko mi raptor da to uradim al neznam http://prntscr.com/i7rx6p ako treba vam nesto u vezi kompa da uradim recite ako trebam da reknem operateru recite da trebam njem rec  ;D

Prvo kaze se 'internet provajder' a ne 'provadjer'. Internet provajder je firma od koga ti dobijas internet, kapiras? Recimo SBB, Telekom i ostalo. Ako imas net kod Telenora prebacis se kod SBBa, kapiras??
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Januar 30, 2018, 18:53:34 POSLE PODNE
Prvo kaze se 'internet provajder' a ne 'provadjer'. Internet provajder je firma od koga ti dobijas internet, kapiras? Recimo SBB, Telekom i ostalo. Ako imas net kod Telenora prebacis se kod SBBa, kapiras??
@Raptorâ,,¢  nisam te razumeo reci mi koji je od ovih tacan da znas nisam kod tih ja sam kod cojka il da reknem cojku da me prebaci
1.Ja nisam kod telekoma SSB ja sam kod cojka nekog
2.Da reknem tom cojku da me prebaci ako sam u telekomu da me  prebaci u sbb jel na to mislis il ovo 1

Citat: SanelScripts poslato Januar 30, 2018, 18:59:57 POSLE PODNE
@Raptorâ,,¢  nisam te razumeo reci mi koji je od ovih tacan da znas nisam kod tih ja sam kod cojka il da reknem cojku da me prebaci
1.Ja nisam kod telekoma SSB ja sam kod cojka nekog
2.Da reknem tom cojku da me prebaci ako sam u telekomu da me  prebaci u sbb jel na to mislis il ovo 1
Ne moze on tebe da prebaci, uzmi internet kod drugog servisa.. Sta tacno ne kapiras?
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

@Raptorâ,,¢ recu bratu da ga na zove ako oce da poprave posto mi ne dajemo bzvz pare