[CG] Carbon Gaming | Update + Global restart

Započeo ogil, Januar 22, 2018, 21:51:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

.:: Sitni update ::.


71. Od sada za /banka - transfer treba najmanje 10 sati igre.
72. Od sada za /sisanje treba imati 10 sati igre.
73: Tržni centar u centru grada.
74. Hitmene na /lideri vise niko ne moze vidjeti osim staffa
75. Promjenute cijene na elkoru
76. Promjenute cijene na rentu
77. Promjenute cijene na ilegalnom trzistu.
78. Dodan sistem duplih placi, head moze ukljuciti i onda svaka placa na poslu iznosi: trenutna placa*2





Kao sto sam naslov kaze rec je o UCP-u, preko kojeg ce se moci videti vas stats unutar igre. Detaljno ce na forumu biti prikazana cela vasa statistika, tako sto ce se sa desne strane nalaziti "button" za "login" tu unosite vas "Nick IG" i "Lozinku IG".
Uz to ce te dobiti prikazivanje vase statistike unutar igre u signaturama, koje su odradjene dinamicno.
Uz to preko User Control Panela ce te moci prijavljivati igrace, te to stize adminima i sve se resava preko foruma.



Home [Prva strana UCPa]


Kao sto mozete videti na slici, na toolbaru su prikazana 3 buttona, "Pocetna" (sto vas logicno vraca na pocetnu stranicu), "Forum" (prebacuje vas na nasu forum stranicu) i "Prijava" gde se prijavljujete na UCP sa vasim IG podacima.
Takodje ispod toga se nalaze 2 buttona za nas portal i forum registraciju.
Tri slike se nalaze ispod te ce tu stajati neki opis servera/foruma/updatea, jos cemo videti pa izmeniti.






Prijava [prijava za UCP]


Prijava za ucp je uradjena na jednostavan nacin, trebate u sledeca dva polja uneti vase podatke sa servera.
Nick: Odnosi se na vas nick ig (npr. Ekvima_Fury)
Lozinka: Odnosi se na vasu lozinku sa servera (npr. test123)





Prijavljeni korisnik [sa desne strane imate drop meni]


Sa desne strane vam iskace drop meni na kojem se nalazi vas nick i kada kliknete na to otvara vam se padajuci meni na kojem se nalazi "Korisnicki podaci" odnosno vasa statistika sa servera, "Postavke" preko kojih mozete promeniti vasu sifru IG i "Odjava"




Korisnicki podaci [vasa statistika sa servera]


Kao sto i naslov kaze, klikom na ovaj button otvara vam se lista vase statistike i detaljan pregled u stats.
Slike mozete videti ispod na sledecim linkovima, jer su malo duze:
1. Statistika (prvi deo (Klikni) )
3. Statistika (drugi deo (Klikni) )



Postavke [Menjanje vase lozinke na serveru]

Sam naslov dovoljno kaze, ispod na slici mozete sve videti.




Napravi prijavu [podnosite prijavu protiv drugog igraca]



Prijave [Ovde mozete videti kada se prijava resi]




Signature [beta faza]




NAPOMENA:
-UCP se nalazi jos u beta fazi i svakog dana radimo na tome da ga usavrsimo do maksimalnog izgleda!
- Link UCP-a ce te dobiti u petak na open servera, pa cete moci videti sve.
- Ostanite uz nas, pratite obavestenja, uzivajte.

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


.:: Sitni update ::.

79. Dodana nova skupina vozila u auto salon
80. Kart dodan pod vozila motori
81. Hitman moze koristiti butike
82. Dodani novi skinovi u butike, ima 6 razlicitih butika, u svakoj od njih ima drugacijih skinova


Toplo preporucujem da ne idete na ovaj server , cuo sam dosta toga od drugi igraca.
Znaci uvjerio sam se i sam , staff team je toliko uzdignut.
Jos nesto mozete vidjeti to i na njihovom forumu , preko stele svi dolaze do pozicije , ne vrjedi gubiti zivce na ovakvom smecu od servera i vlasnika :)
Prosili ste zajednicu da imate 0 igraca preko dana , bruka i sramota.