Battlefield Bad Company 2

Započeo Bonsek, Januar 12, 2018, 19:35:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav ekipa, skinuo sam bfbc2... Uredno sam crack-ovao odem u folder od igrice stisnem na BFBC2Game ikonu da ju pokrenem i ne dogodi se ama bas nista.

Pokusao sam promjeniti kompabitilnost
Pokusao sam ga pokrenuti kao administrator i nista se ne dogadja


Pokusao sam pronaci rjesnje na netu al svi imaju problem Black screen/ White screen al meni nema ni jedno ni drugo, znaci nista se ne desava.

Kad kliknem na launcher/precac na desktop-u otvori mi "Battlefield Bad Company 2 - Updater" i naravno pise da imam stariju verziju i da moram azurirat igru, al kad ugasim internet i opet pokrenem preko desktopa onda mi pise da nema konekcije te " Da li zelim igrat stariju verziju" kliknem "Yes" i opet se nista ne dogodi.

Mislim da nema smisla azurirati igru kad bi ju trebalo pokrenut bez obzira na verziju, pogotovo ako se pokrece preko launchera direktno iz instalacijske mape.

Ima li itko rjesenje?

Jesi li probao skinuti sa drugog sajta? Probaj naci novi crack moguce je problem do cracka. U slucaju da ti ne radi nakon ubacivanja novog cracka skini RELOADED.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Januar 12, 2018, 19:40:04 POSLE PODNE
Jesi li probao skinuti sa drugog sajta? Probaj naci novi crack moguce je problem do cracka. U slucaju da ti ne radi nakon ubacivanja novog cracka skini RELOADED.

RELOADED je verzija. Skinuo sam novi crack i rjesio problem. Zahvaljujem mnogo!