Premium Gaming ~ Open 10.1. 20h

Započeo Danny<3, Decembar 31, 2017, 02:40:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Postovani korisnici foruma,u srijedu 20h, 10.1.2018., pravimo GRAND OPEN Premium Gaminga. Mi potjecemo iz servera World Gaming, koji je svojom propasti zahtjevao kreiranje novije i ozbiljnije zajednice  Premium Gaming. Prije opena servera na scenu dolazi open naseg foruma koji se treba otvoriti takoder u srijedu, tjedan dana prije samog opena -  3.1.2018. u 20h. Na forum ste svi pozvani, takoder ce na samom openu biti prisutni konkursi, odnosno prijave za Marketing Team(Promotere), GameMastere i Lidere. Za svakog korisnika koji hoce dobiti VIP-a biti ce donacije na forumu, koje ce biti jeftine za pocetak, a placat ce se preko mobitela. Za vise informacija o svemu posjetite nasu FaceBook stranicu navedenu dolje, Forum i naravno i sam Server na Openu u srijedu 20h 10.1.2018. godine. Zelimo vam svu srecu u daljnjem radu foruma, takoder zelimo da nam se ista ta sreća i vrati. Pozdrav svima, dolje je navedeno par slika, pa svakako bacite pogled na njih :) ! -Mape su koristene na zadnjem openu World Gaminga, server je nazalost bio zakljucan 2 dana nakon, pa je isti team odlucio napraviti novi server - Imamo apsolutno pravo na mape.




Facebook Stranica: www.facebook.com/PremiumGamingSamp/
IP Servera: 178.33.46.135:7785
Forum: www.premium-gaming.info
TeamSpeak: 212.237.58.78:9995(jos u fazi izrade)




Slike sa servera



Spawn










Policija








Opstina








Trg kod Opstine






Burg








Banka & Parking kod banke








Mafija "WM"








Mafija "PR"






Naravno imamo mi i daljnje unikatnosti i zanimljivosti... Kako bi ih vidjeli, posjetite nas na openu u srijedu 10.1! Zivjeli !  8)


Lepo izgleda srecno momci
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----


Malo vise truda u reklamu. Forum srediti obavezno, uzeta leaked tema sa interneta i nimalo ureÄ'ena.
Mod je World Gaming ako se ne varam? nista posebno mod. Sretno u svakom slucaju.
Pružamo niske cijene uz vrhunski kvalitet usluge



Hvala svima, kao sto sam rekao forum jos nije dovrsen, dovrsen ce biti veceras i naravno spreman za open srijeda 20h, sto se tice moda, mod sam radio ja, za mod imamo dosta pohvala sto se tice samog tog, iako moram priznati da sam nasao inspiraciju za mod u PLu.




Razlog zakljucavanja teme: Zajednica je zatvorena.