Da li moze GTA v bar sa 30 fps na low?

Započeo pajdomen, Decembar 15, 2017, 16:05:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kao po naslovu da li gta v moze na ovom pc sa 30 fps na low.
Ram 4gb
Intel Quad Q9500 2,83GHZ
AMD RADEON R5 230 1GB
Valjda je taj procesro q9500 ako nije onda je neki druhi q9000 ili q93000,sve jedno bitno da je 2,83ghz
Da li bi moglo?

Procesor i ram zadovoljavaju potrebe ali grafika je dosta slaba, mozes pokusati nemas sta da izgubis :D

Kada bi imao onu R5 M230 moglo bi proterati na high oko 54fps-a (tako sam nasao na netu, ne garantujem).
A ovu graficku nisam uspeo pronaci na game debate.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ne vjerujem,grafička je preslaba,ne kažem da je ne moguće pokrenuti,ali ne vjerujem da će ići 30fps.

ÄŒim grafa ima pasivni hladnjak,znaj da nije "beast".
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Decembar 15, 2017, 17:19:43 POSLE PODNE
Ne vjerujem,grafička je preslaba,ne kažem da je ne moguće pokrenuti,ali ne vjerujem da će ići 30fps.

ÄŒim grafa ima pasivni hladnjak,znaj da nije "beast".
Mozda bi mogla bi raditi ako skine onaj low specs experience.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Pre tog quada sam imao zbog maticne 3,3gb rama duplo slablji processor i tu grafu vrtelo je 20 fps

Citat: Linsco poslato Decembar 15, 2017, 20:53:42 POSLE PODNE
Pre tog quada sam imao zbog maticne 3,3gb rama duplo slablji processor i tu grafu vrtelo je 20 fps
Grafika ti je mnogo bitnija od procesora za igrice

Citat: SteXi.ılllı. poslato Decembar 15, 2017, 22:50:01 POSLE PODNE
Citat: Linsco poslato Decembar 15, 2017, 20:53:42 POSLE PODNE
Pre tog quada sam imao zbog maticne 3,3gb rama duplo slablji processor i tu grafu vrtelo je 20 fps
Grafika ti je mnogo bitnija od procesora za igrice

Pa koju mi preporucujes da uzmem?
Da nije skupa ali da moze u gamingu podici fps :)

TeÅ¡ko, kako sam ja shvatio ono Å¡to sam vidio znači imaÅ¡ neki k kao da izmjeniÅ¡ neki Ä'avo u igri i bukvalno ti joÅ¡ smanji kvalitet, a poveća FPS, moja preporuka ti je da skupiÅ¡ neku lovicu, kupiÅ¡ grafičku npr gtx 550 one su po 40-50e i možeÅ¡ lagano. :)

Ovo je to:

To za brze ucitavanje (sto je Muma poslao) mozes uraditi tako sto otvoris task manager > details > gtav.exe > desni klik > set priority > high. Meni je malo pomoglo dok sam imao laptop sa 512mb graficke.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..