Problem sa Racunarom

Započeo xsar.p, Novembar 18, 2017, 14:55:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dakle imam jedan problem sa racunarom, pre nedelju dana sve je bilo normalno, racunar nisam palio jer sam imao problema sa tastaturom. Nakon nedelju dana sam kupio novu, sada racunar ne zeli da se upali, video sam da napajanje prima struju (svetli mu lampica) a takodje i na ploci svetli lampica, ali ne pali se nista. Ne razumem u cemu je problem, takodje da vam odma kazem da nisam video servis racunara negde u blizini.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

provjeri kabal koji vodi do power tipke, mozda se iskljucio kako si mozda pomjerao ili nesto, provjeri takodjer sve kablove na maticnoj
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=116407.msg781269#msg781269 date=1511013448]
provjeri kabal koji vodi do power tipke, mozda se iskljucio kako si mozda pomjerao ili nesto, provjeri takodjer sve kablove na maticnoj
Kablove sam proverio, svi su povezani. Takodje power tipka na napajanju ne postoji uopste.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Povezivanjem zelenog i bilo kog crnog provodnika na kablu napajanja trebalo bi pokrenuti napajanje (naravno iskljuci sve kablove napajanja sa maticne i optickih uredjaja),ako se upali znaci da radi (ne mora znaciti da je 100% ispravno,ali u vecini slucajeva jeste),zna cak biti i do Baterije na maticnoj,moze biti maticna i tako to...
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Novembar 19, 2017, 13:27:26 POSLE PODNE
Povezivanjem zelenog i bilo kog crnog provodnika na kablu napajanja trebalo bi pokrenuti napajanje (naravno iskljuci sve kablove napajanja sa maticne i optickih uredjaja),ako se upali znaci da radi (ne mora znaciti da je 100% ispravno,ali u vecini slucajeva jeste),zna cak biti i do Baterije na maticnoj,moze biti maticna i tako to...
Danas sam ga ponovo ukljucio, ali je sad skroz napajanje otislo.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..