Pomoc oko organizacija

Započeo M#kUmA, Septembar 01, 2017, 22:41:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam jedan server i sad hocu da ubacim neke organizacije imam mapane ali ne znam kako da ubacim organizacije moze neko pomoc znam ubaciti mapu ali ne znam ovo ostalo uraditi pomoccccccccccc

Da li znas skriptati, da li znas osnove?

Ako ne znas prelistaj neke tutorijale (neka ti google bude vodic) ili skini neku pocetnicku skriptu i pocni je editovat i malo sjesti i kontati kako sta funkcionise. Tada kada znas otprilike neke osnove mozes nastaviti citati ovo dolje.

Ako imas nekog znanja i radio si nesto iole sto ima veze za skriptanjem a vidim da jesi nesto pokusao (barem mapu ubaciti) moras sjesti i napisati kakve organizacije hoces, zapisati/sacuvati im koordinate, skontati koliko hoces rankova, imena rankova, koji rank ce imati koji skin. Posebno uraditi sistem lidera (skin, poseban rank, mogucnost davanja invitea/uninvitea/ranka). Onda trebas napraviti organizacijski chat, napraviti ulaz/izlaz u te baze/interijere od organizacija. Uraditi dodatne sistem i povezati (ako imas policiju npr. da uradis sta vec si mislio: davanje wanteda, arrestanje, ako imas mafije za njih da imas sistem neki i generalnu svrhu organizacija.

Nije ti samo dajte mi kod da ja nalijepim u skriptu i kompajliram. Moras razraditi sve u detalje, skontati sta sve hoces i onda krenuti u realizaciju. Osmisli sisteme. Nije samo to organizacije, trebaju ti i lider sistem i pd sistem i sistemi za mafije jer sve mora imati neku ulogu. Kad budes shvatao sta sve moras srediti i kako se to mora povezati. Kako funkcionisu i same organizacije onda kreni lagano raditi to sve.

vidi Lakse te izadje da napravis cmd  za corg nego da preko skripte pravis jednu po jednu