X-ZONE-SAMP Server | 19.8 i 20.8 Veliki Updatei |

Započeo Curto, Avgust 19, 2010, 20:54:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.





Danas i sutra su updatei. Pa krenimo.




  • Popravljen bug sa gasenjem servera i svi dosadasnji primjeceni bugovi ispravljeni
  • Poslovi ubaceni u vijecnicu ( ilegalni ne - na drugom su mjestu, nadite ih sami )
  • Uredena Banka i Vijecnica objektima
  • Ubacit ce se Engine sistem
  • Ubacit ce se novi Fuel sistem
  • Ubacit ce se Speedo sa nazivom auta, kilometrazom i...  
  • ATM sitem
  • Nova komanda za PD /showbadge
  • Ubacit ce se /arrest za PD u garazi ( manji zlocini 0min - 60min ) i /arrest pred zatvorom koji se nalazi na otoku ( Veci zlocini  60min - 120min )
  • Lisice vise ne pucaju
  • Sada ce biti /pu [IdDioImena] [Sjedalo]
  • Skriptani Drag Event u LVu
  • Ubacena komanda za PD /rccam ( mali helic na daljinski sluzi kao kamera )

Vise na: www.x-zone-samp.com
Na forumu mozete naci razne tutove kako bi radili forum i ostale stvari o skriptanju takoder ( nerazumijem se u to tako da ne zamjerite ako sam reko sta krivo  :D )
Registrirajte se i zabavite se uz nas forum i server
IP Servera: 188.40.57.132:7731

Neke su komande ubacene a neke ce se jos ubaciti. Ako nailazimo na bugove odma rjesavamo tako da ne zamjerite

Vas X-ZONE Team
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2010, 21:06:19 POSLE PODNE od Curto
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

To je veliki update. To se uopce nebi trebalo pisati, samo se ubaciti i kroznoc GMX napraviti. Veliki upfate vam je kad napravite nesto ful novo tipa racing system i to neki odlican.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Avgust 19, 2010, 21:13:23 POSLE PODNE
To je veliki update. To se uopce nebi trebalo pisati, samo se ubaciti i kroznoc GMX napraviti. Veliki upfate vam je kad napravite nesto ful novo tipa racing system i to neki odlican.

Da jest, nama je mod zbog Co sistema cijeli sjeban bio, tako da radimo punom parom, cudo da nas ima ista uopce, ali ide nabolje, sve s epopravlja tako da je dobro
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Sretno u svakom slučaju, samo nastavite raditi Update-ove što češće možete, tako ćete i privuči ljude.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ma dodane svakakve stvari, nemogu ni pisati tolko,nisam vidio covjeka koji tako brzo radi i trudi se, i nezajeba va se sa tim poslom SVAKA POHVALA ZA DR. HOUSEA
Bit ce za par dana skriptani eventi pa da dodete, malo na zabavu, da se zabavimo xD
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Sretno dečki a ja se ponadao da je to neki Stunt server il tak neÅ¡to a ono RP  :-[ :-[ :-[
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

RPG/DM server je to xD, mada nema bas DMa ali jos malo i RP je
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.