Mexico Roleplay [ VIDEO + SLIKE ] Posao kamijondjije

Započeo nastoe, Avgust 15, 2010, 00:09:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

MEXICO ROLEPLAY | KAMIJONDJIJA



Zelim pokazati nekima ( oni koji nisu vidjeli niti culi ) Balkan - Mexico Roleplay server se otvara uskoro jer je skripta pri kraju...I svi su naviknuli na dosadno prevozenje produkta sa poslom kamijondjije, e pa ja sam se sjetio zabavnijeg i boljeg nacina koji mozete pogledati u prilozenom videu, na serveru trenutno ima 17/18 poslova nisam siguran i imamo dvije vrste kamijondjija, prvi je ovaj tu u videu i drugi je standardni prijevoz produkta...





  • Takoder, mozete vidjeti neke slike sa servera. Nisam sve htio otkriti jer ce se jos neke stvari mjenjati. Npr. napravit cu "Mijenjac brzina" i kada igrac prede odredenu brzinu da ce mu pisati sa strane npr. [ 1 ], [ 2 ] i kada ide u rikverc  [ R ] bit ce tu jos dosta stvari...Forum je zavrsen tako da nam se mozete pridruziti na njemu...Otvorenje servera se planira za max. 2 tj. kada cemo i iztestirati mode itd.




SCREENSHOTS






VIDEO

SA:MP - Balkan - Mexico Roleplay testiranje novog systema kamijondjije

Gledajte u 480p




Ovakav system kamijondjije mozete naci na internacionalnom truck mania serveru.

OBJASNJENJE


  • Ako napisete /start a nemate prikopcanu prikolicu na kamion nemozete dobiti odrediste
  • Ako imate prikopcanu prikolicu i napisete /start i kada vozite do odredista vam se prikolica odvoji od kamijona imate 30 sekundi da je prikljucite natrag dobit cete oko 10 poruka kao obavjest da vam se nebi dogodilo da niste vidjeli poruku
  • Kada dodete do odredista morate pricekati 15 sekundi da vam se roba stavi u kamion nakon toga morate odvesti robu do drugog odredista gdje ponovo morate pricekati 15 sekundi da se roba istovari i nakon toga dobivate bonus MAX. 300$
  • Ako izadete iz kamijona ruta ce se prekinuti i dobit cete kaznu u iznosu od 150$




- Nadam se da vam se svida komentirajte davajte prijedloge... I nadam se da se vidimo na otvorenju ;)
- Molim ako imate pitanja da me pitate ISKLJUCIVO na PM
- Skripta se radi preko 3 mj. s tim da je bilo pauza ^^


nastoe

Nemoj se pozurivati niti visoko letiti jer svi znamo kako oni zavrsavaju, krenut cemo ozbiljno ali da mislimo da necemo uspjeti onda nebi ni otvarali mislim da je to logicno ;)

Extreme svi znamo koliko si uporan, ovo je samo jedan deo onoga sto si napravio a videcemo svi onaj drugi deo kada se otvori server!!! Nadam se da ce biti igraca i da cemo zajednickim snagama probiti ovaj server  ;)

Samo cu se grohotno nasmijati a zašto ćeš vidjeti negdje oko božića... BTW Lijepo....


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Nadam se da to nije najbolje sto se moze ocekivat na serveru  ;)

btw. Dizajner vam je pro nema sta,ripa ko veliki  >:(


nastoe

Citat: dinkO14 poslato Avgust 15, 2010, 09:43:58 PRE PODNE
Nadam se da to nije najbolje sto se moze ocekivat na serveru  ;)

btw. Dizajner vam je pro nema sta,ripa ko veliki  >:(
Naravno da nije ono najbolje nisam htio pokazati tako da bude jedno OGROMNO iznenadjenje

Citat: LordShigi poslato Avgust 15, 2010, 09:26:59 PRE PODNE
Samo cu se grohotno nasmijati a zašto ćeš vidjeti negdje oko božića...
Sta si ovime htio reci i kome si govorio nisam skuzio...


Citat: ExtremePower poslato Avgust 15, 2010, 10:25:04 PRE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Avgust 15, 2010, 09:43:58 PRE PODNE
Nadam se da to nije najbolje sto se moze ocekivat na serveru  ;)

btw. Dizajner vam je pro nema sta,ripa ko veliki  >:(
Naravno da nije ono najbolje nisam htio pokazati tako da bude jedno OGROMNO iznenadjenje

Citat: LordShigi poslato Avgust 15, 2010, 09:26:59 PRE PODNE
Samo cu se grohotno nasmijati a zašto ćeš vidjeti negdje oko božića...
Sta si ovime htio reci i kome si govorio nisam skuzio...

Mozda sam se krivo izrazio i uvrijedio te. Htio sam reci da dok vidis sto sam ja napravio s tim poslom da ce ti muda na pod pasti... Haha.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Aha, ma nisi me uvrjedio nego nisam skuzio sta si htio reci, vidjet cemo niti ovo jos nije gotovo reko sam samo Correlliu jucer sta cu jos napraviti tj. sta vec radim :D

[maštanje]Extreme, nakraju spojimo skripte, prevedemo na engleski i imacemo najbolji server na svijetu. [/maštanje] xaxa


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe