pomoc oko kompa

Započeo marac, Avgust 09, 2010, 19:35:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

dali netko zna koliko bi bila neka normalna temperatura za maticnu plocu i cpu?

Pa normalna temperatura za maticu ti je do 55 stepeni ako prelazi ovu temperaturu onda nije dobro tj. probaj da promjenis kuler..isto tako ova temperatura cak moze i zavisiti od vrste ploce..poz  :'( :'( :'(
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

cpu ti je do 94 onda ti se zamrzava komp kad prede tu toplinu

ako ti se pregriava stavi onu dolje  pastu ispod hladnjaka za bolji prenos temperature tak je meni bilo :P
Jesi ti NORMALAN, ne smijes imati toliki potpis!!!

Soprano

ne smijem ni kurac pa ga imam
aj odjebi

Hahah 55 stupnjeva?? Moj je uvijek na 69-73, al kad igram igrice mogu jaje ispržit za 3 sec

pa dobro msm kod mene je intelova i temperatura je uvjek do 55 stepeni,dok kao sto sam reko neke maticne ploce mogu podnjet vise sigurno imas neki jak komp kad ti tolko grije ili igras neke strava igrice za tvoj komp...xexe
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Sve to ovisi o više čimbenika lol

Kučište (ako ima dobro prozračenje ili je možda cijela matična ovak vani), napajanje, cooleri za CPU, GPU, HDD itd.

Čija je matična itd.

uspio sam rjesiti. jesam glup. nisam ni skontao da je napunjen prasinom, to ga je gusilo. hahahah