CroHerze Stuns by Pierre Chevalieur 2014

Započeo Muma, Maj 20, 2017, 12:53:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Cadilab poslato Maj 23, 2017, 15:08:08 POSLE PODNE
ima jos samo bu od tih starih servera i sad opet ch se vraca samo ne znam kako ce biti, za sad kad mi se igra udjem na bu i to samo zato sto sam tu od 2009e pa mi je bezveze traziti nesto novo
Da, da, BU jedino što je ostalo od normalnih, ovaj "novi" CH će biti kao i svaki server danas, a već vidim da će i to propasti... @Cadilab

EDIT: Evo i ja uskoro (vjerovatno) otvaram Amethyst, i već vidim da će igru jebavati čiteri, novajlije sampa i slični... više bih volio imati 15 normalnih igrača, nego 100 retarda...
Poslednja Izmena: Maj 23, 2017, 15:13:23 POSLE PODNE od Muma

Citat: Muma poslato Maj 23, 2017, 15:04:19 POSLE PODNE
Citat: SejnurHD poslato Maj 22, 2017, 13:25:12 POSLE PODNE
Ja sam isto usao tamo negde 2014 (balkan elitez) dok sam tada igrao samp, bio mi je pc toliko slab, da nisam ni minecraft mogao da pokrenem na 9 fps. Previse mi je lagovalo, sve dok nisam malo sredio graficku, i napokon mi radio pc, furao sam stalno ranije Chicken Invaders 1, i 2. Kad uso ja na sampu, na balkan elitezu, vidim neka vozila, pa zatim neki chat, itd. Znaci nisam mogao da verujem da je sad ovoliko servera, koji koriste modove, koji nisu editovani, haj barem recimo, uzmu LARP odrade sve i svasta na njemu, kao sto ja i jos jedan radimo. Al oni nista ne urade, bar opstinu da promene, jok ni to, ostave iste tdove, sve zivo, sad ne zelim da pominjem imena servera.

Udjem ja tamo, dobio od druga ip, (ne na belitez) i kazem sto da ne, vidim furaju nekih 50 igraca.
Kad ono, Register tdovi od skill arene, mape su mozda neke promenjene, neke su pokradene sa drugih modova.
Samo boja promenjena, sredjeni format /aduty-a.  Dodan valjda RPE sistem, i DME sistem, DME sistem nema veze s vezom, jer pokusavas DMati za DME, i posle 10wla popijes jail. Javis se vlasniku, on ti nabije ban. -.-

Lepse je ranije bilo, udjes na server, mucis se oko RP pravila, dodjes do organizacije, a ti ni licnu kartu kao u RP ne znas pokazati.
Na BElitez su uglavnom bili momci od 14-16 godina. Ja jedini imao 11. Koji sam nub bio, covek me pita za licnu, ja mu pokazem dozvole.
Nisam ni za dozvolu mogao polagati.

A sada, svaki drugi server, kao sto sam vec napomenuo koristi edit moda, kao sto su : SARP (zapravo jedan jedini koji koriste)
Glupo sto su dali BBrothers dali svoj mod na Download. Cim sretnem Skriptera, ima da ga nema. Takodje je i na BBrothers bila zabava na nivou.

#napisao#roman
Ma nema servera ko starih, tj. do 2014 godine što se moglo igrati igralo se, početak 2015 je kraj dobrog sampa na Balkanu.
btw. i ja sam do 2012 se jebavao sa PCovima nenormalno...
Ja i dan danas se jebavam sa PCovima, imao sam laptop, 4GB rama, Graficka od 512mb i mogo sam i GTA IV igrati, al mi je crkao punjac.
I sad ni Minecraft mi ne radi na 10fps.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Na Balkanu je sve propalo,pa tako i samp,ja poceo negdje 2012-13 poceo igrat OS prvi srw
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Stalno pricate o tom propadanju koje samo sto nije. O'ladite malo sa tim pricama, koji je problem sto se sada drugacije igra nego prije 5 godina?
I tehnologija se mijenja.. Svako kaze "ne" za neke stvari al opet za 1 godinu svi to prime. Logicno da mi Balkanci uvijek zaostajemo i zadnji cemo primiti taj stil igre.

Sto se tice citera, prije ih nije bilo toliko, ali da li je bilo igraca toliko? Ne!


Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Maj 24, 2017, 14:17:37 POSLE PODNE
Stalno pricate o tom propadanju koje samo sto nije. O'ladite malo sa tim pricama, koji je problem sto se sada drugacije igra nego prije 5 godina?
I tehnologija se mijenja.. Svako kaze "ne" za neke stvari al opet za 1 godinu svi to prime. Logicno da mi Balkanci uvijek zaostajemo i zadnji cemo primiti taj stil igre.

Sto se tice citera, prije ih nije bilo toliko, ali da li je bilo igraca toliko? Ne!
Stvar je u igračima, baš zbog toga što prije nije bilo ni pola igrača kao trenutno bilo je normalnije igrati. Primjer Skill Arene gdje si trenutno, nikakvo prozivanje ali od 1000 igrača barem 500 se dijeli na čitere, pozicionere, uopšteno retarde koji uništavaju dobru igru ostalih 500 igrača ako ih i toliko ima.

Ja konj poceo 2015 na All United od onog Gorodna bio sa rl ekipom pa poslije i na nejgov BG pa onda na Bextazy tad je bio dobar kad si kupio auto za 400k a ne sad najjeftiniji 1.5m radi ko konj tu zabave nema dodjes da se rokas skine te lik sa zgrade Dglom

Ne brinem se za budućnost CH-a. Miluska ce da ih vrati na vrh  :D :D
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Citat: Bolex_ poslato Maj 24, 2017, 15:35:17 POSLE PODNE
Ne brinem se za budućnost CH-a. Miluska ce da ih vrati na vrh  :D :D
Ja sumnjam da danas može uspjeti neki server, imao on bogovski mod, jedino što danas navuče igrače/kidove na server jeste YTer "HEEEJ MOZE POZZZ PLSLSLSLS"

Svaka cast ali jedna stvar
najbolje je igrati na rpg/Dm serverima ako cemo iskreno
@Cadilab  zna zasto i eto jer je i sam vodio jedan tako receno uspjesan rpg/dm server

Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Maj 24, 2017, 14:17:37 POSLE PODNE
Stalno pricate o tom propadanju koje samo sto nije. O'ladite malo sa tim pricama, koji je problem sto se sada drugacije igra nego prije 5 godina?
I tehnologija se mijenja.. Svako kaze "ne" za neke stvari al opet za 1 godinu svi to prime. Logicno da mi Balkanci uvijek zaostajemo i zadnji cemo primiti taj stil igre.

Sto se tice citera, prije ih nije bilo toliko, ali da li je bilo igraca toliko? Ne!
Pre recimo, ja msm BElitez je furao 50 igraca, i to je njima bilo dovoljno, jer su svi po RP-u igrali, nema citera, nema briga.
Nisu bitni igraci, mozes imati 500 igraca, a svi Kidovi, a mozes i imati bar 10 igraca, i da igraju po RP-u.
Takodje, za Skill Arenu, ne verujem da ih ima 100 igraca, koji nisu citeri, shvatam ja to, ne mogu oni stici sve, al pisu ljudi "Kome treba pomoc /pitaj" i ja pitam coveka, jel moze prevoz do nekog dobrog posla? Jer sam bio noob, i lik mi kaze mi nismo taksi. I sta da mi pomogne ? Samo da ostanem bez 100$?
Lepse je kad je manje igraca, a da nisu kidovi, nego vise igraca, a svi kidovi.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..