[WIP] Flox - Online platforma za gledanje filmova i serija

Započeo MEDO, April 01, 2017, 10:51:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Hvala dečki :)

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Savršenstvo, na ovome nikada ne treba stati, ovo je odlično započeto, a mogu mislit kako bi trebalo biti kad se završi pošto predpostavljam da imaš u glavi ideju.



Citat: #Kasperzi ãƒ,, poslato Jun 03, 2017, 17:53:35 POSLE PODNE
@MEDO  idel ovo dalje ili ?

Nisam radio ništa 2-3 sedmice, fokusirao sam se na učenje jednog od PHP frameworkova, pa ću vjv ovu stranicu do sad što je napravljena pokušati napraviti koristeći CodeIgniter.
Mislim da će to u budućnosti ubrzati development stranice.

Ono Å¡to je pozitivno jest da smo dodali oko 1200 filmova.

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."


Citat: MEDO poslato Jun 03, 2017, 19:47:56 POSLE PODNE
Citat: #Kasperzi ãƒ,, poslato Jun 03, 2017, 17:53:35 POSLE PODNE
@MEDO  idel ovo dalje ili ?

Nisam radio ništa 2-3 sedmice, fokusirao sam se na učenje jednog od PHP frameworkova, pa ću vjv ovu stranicu do sad što je napravljena pokušati napraviti koristeći CodeIgniter.
Mislim da će to u budućnosti ubrzati development stranice.

Ono Å¡to je pozitivno jest da smo dodali oko 1200 filmova.

bolje je da ucis laravel u kome je vec napisan sajt kolko vidim..

Kako napreduje ovo? Inače hoće li biti starijih filmova tipa Indiana Jones iz '80ih ili samo ova nova sranja koja dosade poslije prvog gledanja il' prvih 7 minuta..?

@Muma 

Zaboravio sam napraviti obavijest da je stranica prodana.

Trenutno se radi dizajn nove stranice jer prema ugovoru ne smijem koristiti isti dizajn.

Uskoro će biti slike nove stranice.

Mumino pitanje: Ovisi o tome da li se filmovi mogu naći na internetu.Jer nema baš puno stranica gdje imaju stari filmovi.

LP

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Jun 29, 2017, 21:51:56 POSLE PODNE
@Muma 
Ovisi o tome da li se filmovi mogu naći na internetu.Jer nema baš puno stranica gdje imaju stari filmovi.
U tome je i problem, što je teško pronaći neki stari film da ima uredan zvuk i prijevod iako mi uglavnom nije potreban ali nekako je ljepše jer FB, Instagram.. odvlači pažnju. :D

Ovdje ide lock.

Pošto je stranica prodata i nema smisla da tema stoji otvorena.U koji dan možete očekivati prezentaciju nove stranice za filmove i serije(Novi dizajn, kod i ostalo).

LP, MEDO

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."