Disaronno Posao Rudar (Like Minecraft)

Započeo Slade, Maj 20, 2017, 19:44:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Predstavljam vam drugu prezentaciju poslova na Disaronnu - Rudar

Odavno imam ideju odraditi nesto kao za Minecraft, jer je to ipak jedna od najpopularnijih igrica, biti ce jako zanimljiv sistem, a dovuci ce i mnogo igraca. Samim time rude na poslu Rudar su uradjene kao Minecraft rude. Credits je ostavljen rootcausu jer je odradio dosta slican posao, i od njega sam uzeo koordinate ruda, a moguce je da ce biti uradjen drugaciji rudnik :)


Fino odradjeno, vjerovatno cu igrat na serveru, ovaj server ce biti "hard" RP ili sa manjim RPom (nesto kao Old School)?

Citat: anDro_ poslato Maj 20, 2017, 19:56:00 POSLE PODNE
Fino odradjeno, vjerovatno cu igrat na serveru, ovaj server ce biti "hard" RP ili sa manjim RPom (nesto kao Old School)?

Server ce se bazirati na HRP ekonomiju i medium RP igru, bar cemo pokusati a svi su dobrodosli  ;D




L3o

*

Ostavi creditse rootcause-u.

Inace ljepo je.
retired

Definitivno cu vas posetiti.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Citat: #Leoo poslato Maj 20, 2017, 23:53:57 POSLE PODNE
Ostavi creditse rootcause-u.

Inace ljepo je.

Poslednja Izmena: Maj 21, 2017, 12:22:05 POSLE PODNE od Atem

Odlicna ideja.


bilo je lijepo dok je trajalo.




Hvala svima, pridružite nam se lajkom na Disaronno Stranicu. Idalje tražimo ozbiljne momke da se pridruže communityu na višoj razini (staff i slično). Ako ima zainteresiranih, javite se na stranicu.