[Prodajem] Samp portal

Započeo d3dic, Maj 14, 2017, 20:35:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Zasto prodajes nesto sto ti nisi radio? Radio je Mirko Žaper i to prije 2 mj to sto si  skinuo preko onog programa koji se moze svaki portal koji nije zasticen i sad tu prodajes...


Citat: Noki poslato Maj 15, 2017, 15:47:30 POSLE PODNE
Zasto prodajes nesto sto ti nisi radio? Radio je Mirko Žaper i to prije 2 mj to sto si  skinuo preko onog programa koji se moze svaki portal koji nije zasticen i sad tu prodajes...
Nisam ja nista skidao preko ikakvog program, i ja sam.dobio fajl od druga ima mjesec
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram

Citat: Noki poslato Maj 15, 2017, 15:47:30 POSLE PODNE
Zasto prodajes nesto sto ti nisi radio? Radio je Mirko Žaper i to prije 2 mj to sto si  skinuo preko onog programa koji se moze svaki portal koji nije zasticen i sad tu prodajes...
Mislim da znam koji je to program. xD
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Nervozni ãƒ,, poslato Maj 15, 2017, 16:02:47 POSLE PODNE
Citat: Noki poslato Maj 15, 2017, 15:47:30 POSLE PODNE
Zasto prodajes nesto sto ti nisi radio? Radio je Mirko Žaper i to prije 2 mj to sto si  skinuo preko onog programa koji se moze svaki portal koji nije zasticen i sad tu prodajes...
Nisam ja nista skidao preko ikakvog program, i ja sam.dobio fajl od druga ima mjesec
Pa onda i dalje ne razumem zasto prodajes nesto sto nije tvoje? a i Mirko nije to dao tako da je to skinuto preko toga programa i nemas prava...


Citat: Noki poslato Maj 15, 2017, 17:33:13 POSLE PODNE
Citat: Nervozni ãƒ,, poslato Maj 15, 2017, 16:02:47 POSLE PODNE
Citat: Noki poslato Maj 15, 2017, 15:47:30 POSLE PODNE
Zasto prodajes nesto sto ti nisi radio? Radio je Mirko Žaper i to prije 2 mj to sto si  skinuo preko onog programa koji se moze svaki portal koji nije zasticen i sad tu prodajes...
Nisam ja nista skidao preko ikakvog program, i ja sam.dobio fajl od druga ima mjesec
Pa onda i dalje ne razumem zasto prodajes nesto sto nije tvoje? a i Mirko nije to dao tako da je to skinuto preko toga programa i nemas prava...
Ovaj lik to meni nije uopste rekao mi da mogu prodat, ako je tako ide LOCK
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram