Disaronno Tuning System

Započeo Slade, Maj 18, 2017, 12:15:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Predstavljam vam prvi i jedini Disaronno tuning system  :)

RaÄ'en je od 0, tuninzi se spremaju na svim vozilima osim fakcijiskim (do restarta servera).
Privatna vozila zauvjek imaju tuning.

Ostaje mi joÅ¡ odraditi registraciju vozila te mjenjanje boje, a navedene radnje će se vrÅ¡iti takoÄ'er u tuning garaži.




Ovdje je jedna fotografija, a naknadno ću snimiti sistem kada uhvatim vremena.



HD Prikaz fotografije: Click





Fino
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

Lijepo  :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Prva slika: TD mnogo podsjeća na Correlliove, inače lijepo. :)


Hvala svima

Citat: Muma poslato Maj 18, 2017, 16:46:48 POSLE PODNE
Prva slika: TD mnogo podsjeća na Correlliove, inače lijepo. :)

Kontao sam odraditi kao na tip kupovine modifikacije, jer vjerovao ili ne to sam prvo odradio, a sinulo mi je kroz glavu da ovako uradim, i na kraju sam skonto i odakle mi je sinulo, gledao sam neku Corellijevu prezentaciju

Videozapis - Snimljen gore prezentovan sistem, nadam se da je dobro ispao, ocjenite ga :)


Svaka čast skripteru  ;)
Mapper since 2k13.

Fino izgleda, a sad kako je kod napisan to ne znam..

Citat: Noki poslato Maj 18, 2017, 23:18:11 POSLE PODNE
Super
Citat: Rovčanin poslato Maj 19, 2017, 10:12:51 PRE PODNE
Svaka čast skripteru  ;)

Hvala  ;D

Citat: Cadilab poslato Maj 19, 2017, 12:08:38 POSLE PODNE
Fino izgleda, a sad kako je kod napisan to ne znam..

Cilj je dobro optimizovati mod, napravit sve dinamično i što više smanjiti broj linija, tako da su najviše ovdje uzeli zapravo textdrawi, mjenjanje u textdrawima, kupovina komponente i to, to nema nekih 10ak redova možda.

ma da bravo :D
samo rejv i debele zene