amox_line | SAMP Klijenat se nece otvoriti

Započeo amox_line, Avgust 11, 2010, 10:58:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Samp Program to jest...SAMP KLIJENT..mi je do juce radio,danas kad sam pokuso da ga otvorim nece,nesh ponovo ga skido,snimio ga sve nece opet.jel sam kod mene il je josh kod nekog,kak chu da ovo rijesim???hvala,poz za sweee 8)

Edit by Devilni Vilko: Pridrzavaj se pravila podforuma!!

Citat: dinkO14
Naslov izmjenjen.Prva i zadnja opomena za tebe,ako ponovis brisem ti temu a zatim te udaljavam s foruma.

Ako vi nemate volje procitat "Osnovna pravila ovog foruma" onda nemam niti ja ispravljat vase naslove,meni je lakse pobrisat i banat,vjerujte ;).
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2010, 14:58:48 POSLE PODNE od [LB] Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Postoji par rjesenja, ali ti nisi dobro rekao, bas ti samp klijent opce nece pokrenut?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

nece,ba uopste,,,kazee nemoze da prepozna fajl...a juce mogo,nekontam??...aj objasni kak??...molim te

Pa ni mi nekontamo s ovakvim objasnjenjem. Nego reci TOCNO sto je bilo.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji



PA ja sam ga opet snimio,i opet nece,,,nemoze biti do antivirusa... 8)

Ili ti ga je antivirus izbrisao(ako ga je jednom onda ce ga i sljedecih 100x) ili nisi admin.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

aha, ok onda ;) a twoj je sawjet sta trebam uradit??...

Iduća ovakva tema, kojoj ja moram ispravljat naslov, prijava smodu! Toliko vam je TEŠKO pročitati PRAVILA PODFORUMA?!?!