Zabranjeno Ime Servera!

Započeo Demir_Smokes, Avgust 07, 2010, 23:06:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

..Zao mi je....ali NFS-a vise nema..........

Zabranjeni server......je ukinut...zbog...nasih igraca koji su non stop reklamirali kako bi stekli igraca i nagrada....ni sam to znao dok extreem nije dosao i dok nisam video slike i zalbe..na Ovaj Forum.....

Jos jednom se IZVINJAVAM SVIMA....IZVINITE

moje igrace cu poslati na edimax......da igraju....

UZIVAJTE

Correlli

Kasno je za izvinjenje, već si banan sa ovog foruma i ti i tvoj drugi vlasnik koji se ima za nekog "hackera" i ostala admin "porodica" takozvanog vašeg servera.

Ali barem ste me nasmijali na vašem forumu, ja nisam mogao vjerovati kako se neka djeca ponašaju. Svašta.. A posebno mi je smiješno što sada zatvarate server zbog reklamiranje na Edimaxu i drugim serverima a vlasnici vašeg servera su puštali poruke tipa "IDITE REKLAMIRAJTE VAMO I TAMO!!!!" na vašem forumu.

Vidio sam da čak nudite GM i admin rankove ako netko dovede dovoljan broj igrača sa drugog servera.

Vi ste jedna velika sramota, za ovaj forum i za sa:mp.
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2010, 23:15:10 POSLE PODNE od Don Correlli

nastoe

Correlli izvinjavam se sto pisem ali moram...

Danas sam svima vama poslao PM na vasem forumu da ako ne prestanete da ce hoster biti obavjesten da vam suspendiraju acc. na sto mi je jedan od vasih admina reko da je tek sada kraj edimaxa jer sam "ja njemu prijetio" i sada dodes tu i lazes molim te pokupi svoje prnje i mars sa foruma.  :-*

Meni je zao sta ste toliko jadni i nemozete sami dozvati igrace nego morate na ovak jadni nacin -.-