Ciscenje laptopa

Započeo Sponzo, Avgust 05, 2010, 12:21:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radio sam u DW temu za JOOMLU....



U mene ekran Vruč samo Čekam da se Zapali!

Decki ajmo mi rostilj jedan...stavimo laptop i na tastaturu cevape i zgrijani za 1min haha  :)

ak neznas rastavit laptop  vodi ga na servis   ;D  najjednostavnije


Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Al on zapravo nije vruc,normalna temperatura kad ga pipnes,,,xD



on moze jednostavno peglasi, stavi laptop na odjecu. Odigra rundu counterstrikea i ona promjeni poziciju laptopa na majci i da vidis. Cijeli dan igras i speglas si sve.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Odnesi na servis, cudno mi malo laptop koji nije star ni godinu dana da se tako pregrijava.  :o
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2010, 12:59:18 POSLE PODNE od [LB]Prekra

Ma Rastavi ga cijelog nie ti problem.. ja sam svoj HP Compaq 6715b rastavio ocistio i sastavio imas milijun vida (sarafa) to poskidas stavis u neku kutijicu svi su ti skoro isti... ocistis skines taj "hladnjak" s processora malo pocistis ako ima paste.. stavi (ak nemas kupi) zaklopi sve to zasarafi nazad i mirna bosna.. xD nikakav problem samo nemoj nista na slicu cupat... ako neide dobro pogledaj jer je jako puno sarafa xD