Zalba na NFS

Započeo ZicMortal, Avgust 05, 2010, 18:37:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Decki mi dolaze reklamiraju po forumu, prijete da ce srusit server i tako dalje. Dosta mi ih je više... Evo nekoliko dokaza.



- po meni jako sramotno. Tu si mu na forum zaspamali par tema...

Evo nekih komentara sa njihovog foruma.
To mi je drago cuti Cheesy ,ali Edimax postaje sve bolji danas sam  vidio 34 igraca na njemu Cry

ja reklamiram na edimaxu danas im je najvise bilo 40 igraca...sta ce mo sad igrat na drugom serveru demire....

JA BI REKLAMIRAO NA EDIMAX NA /T/ME ZAPISUJE REGISTARSKE TABLICE I PROVJERAVA KO JE VLASNIK:
gov TAMO SAM GRADOVNACALNIK XD x) ALI JA BI REKLAMIRAO KAD BI DOBIO NEKU NAGRADU.....


[15:36:38] Beco_Bakovic kaze: (( al ce vam da cresati ))
[15:36:47] Beco_Bakovic kaze: (( pada ce vam server ))
[15:37:51] Beco_Bakovic kaze: (( pada ce vam server ))


Nedavno je zabiljezen neki napad isto na server, ali klijent je blokirao. Mora da su mozda oni pokusali sa DDOS sranjem. :S

Bilo je tu dosta prijetnji od njihovih admina i to, pod razlogom da im krademo igrace. Mislim sramotno.

Da ne govorim kolko puta su usli i jebali mater tj. psovali... i koliko je samo bilo kickova od antiipadvertisinga... a da još ne govorim kak daj Demir (djete po meni) njima tamo obecava admine ako budu reklamirali ovdje, a dolazio je i on sam reklamirat.

[chat] [Marko_Gesszi]: ja sam igrao na Nfs Prostreet XD [16:39:12]

A da ne govorim o nedavnom upadu u acc moga admina... neznam ni sam kako su to napravili ali postoji par dokaza da je to bio netko od njihovog admin teama.

^Haris_Skez je dobio BAN od Marc_Crack, razlog: HAHAHA HACKO SAM MARCU U ACC CAO

Caps :S


Uglavnom ima tu dosta dokaza, dolaze likovi reklamirat i to zesce.. molio bi da ih se ukoloni sa ovoga foruma. Hvala

Malo sam razgledao forume ovih nekih servera i sasvim slučajno primjetio ovo na jednom od njih tačnije Balkan Street ( http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=10445.0 )

Pa reko da ih prijavim kad smo već kod ove teme (klik)

moj server se jos nije ni otvorio ali imam forum i nesto su sjebali i cijeli forum sam moram reinstal tj imo sam oko 150 clanova i u svim bordovima naspamali tema i tema ujutro u 4h i skontao sam da je to IP od Demir_Pro na ovom forumu
+ oni imaju temu od Geforcea na forumu a mode od cro streets sramota da nisu znali ni skinut mode sa neta i neku normalnu temu editat nego krast...ako zelite ime hackera tog koji sve to radi javite mi se na PM(administratori)pa vi sredite tu nesto...stvarno su govna oprostite ali nista drugo nego to(govna)

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

stavi ip adrese od tih sto su to pisali na forumu i serveru!

dude ja bi stavio al jbg reinstal sam forum nemam slike nista ali znam da je IP od Demir_Pro a i decko nezna da se email moze provjerit iako je sakrit kao administrator xD po emailu sam ga isto naso :D

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ja sam vec prije isto dobio prituzbe protiv tog servera na PM, najbolje bi bilo da ih mi uklonimo odavde, a to se zna sto se onda desava, server propada... jednostano balkan samp nekim serverima puno znaci, evo naprimjer balkanstilu, oni su propali nakon sto su uklonjeni odavde...

ZicMortall, ip adrese sa foruma daj

Nije potrebno, pregleao sam njihov forum i dao sam im tamo do znanja da se uklanjanju sa balkan sampa... evo slika

Slika kad demir kaze da reklamiraju samo: http://i35.tinypic.com/257g1us.png
Ovdje sam im ja rekao sto ih ide: http://i37.tinypic.com/2e2p3s7.png

NFS ovdje vise nije dobrodosao...

taj server ima celu gf temu? wtf  ???

btw.Obratite paznju na logo i na ikone za ima/nema novih postova  ::)

Gf temu ni nije tesko ripati, jednostavno su stavili isti logo kjo gf i odma im pasu sve ikonice, cak i one administrator, smod itd...

Hvala Bogu da su uklonjeni, dosta su se kurč*li :P