2 pomoci

Započeo Ante_Dracar aka Lopa, Avgust 05, 2010, 13:04:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo zanimaju me 2 stvari...
napravio sam posao vozac nafte i sad mogu sa bilo kojin auton obavljat taj posao,mene zanima kako da samo ako san u kamionu mogu prolazit kroz CP a ako san u npr ELEGY-u da ne mogu prolazit...

i jos 1 pomoc...
a sada me zanima kako da napravin da igrac samo u kamijonu moze aktivirati posao...

hvala unaprjed...

Pa samo kod svakog CPa provjeris jeli igrac u kamionu...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ako si malo pogledao djurin tut: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1246.0
mogao si videti:

Citatnew Veh = GetPlayerVehicleID(playerid);
if(Veh == id vozila za kosenje)

To proverava dali je igrac u pravom vozilu  ;)

ZicMortal

             if(GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == ID_MODELA) // id modela.. primjer - sultan 560
                      {
                         // Å¡ta se desi
    }
else
{
                         // Å¡ta se desi ako nije 
}


Nadam se da to znas uskladit sa nekakvom komandom koja pokrece taj posao... ili kad prodje kroz CP da mu oznaci da nije u odgovarajucem vozilu i da mu opet stavi CP... tj. radi kak oš

tnx,svima...

a mozete mi pomoc i oko ovoga 2...
znaci na mom poslu vozacu nafte moras se zaposlit ispred zgradi i aktivirat vozenje nafte ispred zgrade,ali mene zanima kako da napravin da aktiviras vozenje nafte u sleperu...
ukoliko treba detaljnije pojsnit samo recite.
hvala unaprjed...

Pa sad su ti gore pokazali tocno to. Samo taqj kod koristis u komandi.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji