Trazim skriptera

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Avgust 04, 2010, 12:48:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Ovako... meni je bitno da skripter samo zna slijedece:

da mi pokaze sve sto treba za /leaders komandu
i da mi pokaze sve sto treba za /gunpack komandu ali /gunpack da se koristi u mafijama samo i u njihovoj bazi

taj skripter ko hoce da mi to uradi nek mi posalje svoj msn na PM i dobija nagradu 1338 admina.


Hvala unaprijed






To ti niko nece napraviti za admina, i zasto bi ti svi pokazivali, uci malo sam.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ja mu ponudio pomoc a on mi dao link od moda (ravens 2.7) i napiso mi u poruci da ja taj mod uredim, napravim komandu /leaders i jos ponesto, a on bi valjda da bude gazda tu ili sta vec ~ ???               
             ::)

Oce napraviti onaj debilni server koji propadne nakon 2mj jer vlasnik nezna skriptati.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Zlatan_Ibrahimovic

flashica [cenzura] si napisao sam ti na porukama noobe, a ti shigi ne pametuj raven's je sad final,zadnji ispravili su sve bugove i radi pa ti nemoj tu meni srati niko te nije htio da pises nesto ako neces da pomognes.
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2010, 08:37:56 PRE PODNE od Zlatan_Ibrahimovic

Isuse boze, ja neomogu vjerovat ovo. Idem iz ove teme van prije nego se s tvojom gluposti zarazim.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji