Pawno problem

Započeo â—‹DzAjkoâ—‹, Avgust 05, 2010, 00:35:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ljudi neznam da li postam na pravom mjestu ali nadam se da imate rjesenje za moje pitanje.

Ja sam pocetnik sto se tice skriptanja,skinuo sam s neta jedan savrsen mod,problem je u tome sto kad idem /makeleader znaci popunjeno je nekoliko mjesta za organizacije,recimo do broja 5,a ostalo kad idem recimo /makeleader 0 6,kaze dao si leadera nekom tamo id-u organizacije FSlot 6.

Jel zna neko kako da popunim te family slotove i da napravim vozila sto samo oni mogu voziti,trazio sam te TuTove ali nista mi nije pomoglo...i jos nesto kako da napravim donatorska vozila,neko ima donator rank i da samo njemu stvorim neko vozilo,znaci da ga samo taj donator moze voziti...

Hvala unaprijed.

Samo da nesto ratjasnimo:

PAWNO: program za obradu PAWN skripti
PAWN: programski jezik

A za ove GodFather stvari ce ti neko drugi pomoći.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ako koristiš GF mod a vjerovatno da koristiš onda za te svoje potrebe ( da samo mogu članovi voziti vozila, i donatorska vozila) samo postavljaš uslove...

oko tih family slotova te baš ne kontam ali evo ti za ovo drugo...

if(PlayerInfo[playerid][pMember] == id organizacije)         /<- ovo je za članove koji mogu voziti ta vozila
if(PlayerInfo[playerid][pDonateRank] == rank donatora)       /<- ovo je za donatora (nisam siguran jeli sigurno imaÅ¡ taj donate rank u modu ali u svakom slučaju nije teÅ¡ko napravit  ;)  ovo ti je za sve donatore
aa vozilo samo za jednog donatora:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=8137.0


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!