Cyberactive GMC-RP

Započeo DejanNK, Jul 29, 2010, 16:29:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Da vas obavjestim uskoro se otvara novi server Cyberactive GMC-RP. Na serveru ce biti skripta Balkan Underground servera koju sam ja i moj brat kupili od vlasnika. Na serveru ima dosta organizacija:PD, FBI, SWAT, VLADA, ABC STUDIO, TAXI, HITNA POMOC, HITMAN, LCN, YAKUZA, CRIPS I BLOODS.

Na serveru ima dosta biznisa (20 i vise). Ima mnogo poslova vise od 20. I svake noci ce se odrzavati eventi kao sto su: aero moto race, aero car race, beach hel, cros trka, monster arena, surivor, skok sa padobranom i jos mnogo toga.

Pozzz  ;)

ovo je onaj Ryder aka(Filip_Covekov...meni si prico na msn da ces kupit...

Jos jedan fail edit .
Svu srecu zelim

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 01, 2010, 17:51:25 POSLE PODNE
ovo je onaj Ryder aka(Filip_Covekov...meni si prico na msn da ces kupit...

taj filip nije mogao kupiti taj mod jer ga je igor prodao nama

Citat: DejanNK poslato Jul 29, 2010, 16:29:37 POSLE PODNE
Da vas obavjestim uskoro se otvara novi server Cyberactive GMC-RP. Na serveru ce biti skripta Balkan Underground servera koju sam ja i moj brat kupili od vlasnika. Na serveru ima dosta organizacija:PD, FBI, SWAT, VLADA, ABC STUDIO, TAXI, HITNA POMOC, HITMAN, LCN, YAKUZA, CRIPS I BLOODS.

Na serveru ima dosta biznisa (20 i vise). Ima mnogo poslova vise od 20. I svake noci ce se odrzavati eventi kao sto su: aero moto race, aero car race, beach hel, cros trka, monster arena, surivor, skok sa padobranom i jos mnogo toga.

Pozzz  ;)


Jelda ovo ovdje 2rjeci,bez IPa necemo brisati i lockati...a meni temu di sam sve opsirno naveo prijeti se da ce-temi izbrisati i lockate mi ju CHRIS,CHRIS stvarno nisi fer!

koji je ovo glupan taj ryder ide kupovat gf edit onaj od nfs za 20-30 eura tolko glup...XD jos je rekao da je kupio eroleplay preveden XD...za nezz kolko jao budala do budale

ako mislite da sam ja rayder dodajte me na face(dejan bozovic) u prijatelje