Demirov zabranjen server

Započeo MR.Data, Avgust 21, 2010, 19:30:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: |CS| Enrique poslato Avgust 22, 2010, 14:36:46 POSLE PODNE
Citat: Ryder poslato Avgust 22, 2010, 14:06:35 POSLE PODNE
Pa Recite mi iskreno kolko demir ima godina,,,,,Ja Pitam Demira kolko imas godina on kaze 16 omg...?
Ja imam 13 godina i znam da je mozda sigurno on stariji od mene ali samo da vam pitam kolko bre on ima godina?
I Deluca u pravu si jel mi je reko demir na MSN da su reklamirali na 5 servera,,,,,I da su 2 servera hakovali.....
Ja pitam demira zasto reklamirate tolko i zasto hakujete..
On kaze zato da se Kurcimo i budemo face...
To mi je reko preko MSN..
Ali demire znas da Edimax 100 puta bolji od tebe on nije skinuo mod sa Balkan Sampa a ti si skinuo ima se dowload ovde CRostreet mod...Edimax je po meni jedan od dobrix servera..Edimax je nekada imao 30 igraca a sada kolko zbog tebe mnogo servera opalo...samo vi pricajte www.croplay.com axaxaxax pa znas kolko njih pricalo pa nisu dobili aj zz ljudi igram igrat na Edimax...
Demir ima 16 god,ali je prava beba kao i ti i MreR i ostali koji svaki drugi dan otvaraju server,ali ja ću podržat Demira,ako znan da je hacker i vamo tamo drag je ćovik zna poprićat :D

Kao 1.Imam 16 godina i ne ponasam se kao beba kao on ili mrer...pa sta ljudi pricate ubio bi se....
Kao 2.To za hackovanje je istina....za dan otvanje naseg servera smo ja trex i jos jedan hackovali 3 servera ukupno zablokirali ban usli sa hackom bili gadjali na kraj svija banovali i iskuljucili server evo i ip tih servera:
1. 217.79.190.156:8892
2. 88.198.69.101:7778
3.188.72.202.107:3378(balkan express)stigao sma banati skor 20 igraca onda su oni mene
Kao 3.Ne otvaram svaki dan servere otvorio sam nfs uspio onda me zic zajebo pripojili se njima i onda me oterali i ja odveo sve igrace.
Kao 4.Vidimo se i hvala po nekima za podrsci :)

Demire znaš kako kaže Ajdemi Popuši iz kursadžija: O D J E B I sa ovog foruma, evo jos jedan zabranjen tvoj server ovdje jer ti kršiš sva pravila ovoga foruma!